Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje-international Aké zes weken aan de kant

Oranje-international Aké zes weken aan de kant

BOURNEMOUTH (ANP) - De hamstringblessure die Nathan Aké vorige week opliep, houdt de verdediger van Bournemouth zes weken aan de kant. De international van het Nederlands elftal kan zijn club dus niet helpen tijdens het drukke programma met de feestdagen. Aké (24) raakte vorige week geblesseerd in de verloren thuiswedstrijd tegen Liverpool.

Na een gewonnen sprintduel met Mohamed Salah greep de voetballer uit Den Haag naar de achterkant van zijn rechterbovenbeen. Met een van pijn vertrokken gezicht strompelde Aké het veld af. Vrijwel direct daarna kwam Liverpool op voorsprong. De 'Reds' liepen vervolgens uit naar een makkelijke zege (0-3).

"De MRI-scan leverde relatief goed nieuws op", zegt manager Eddie Howe. "We dachten dat het er slecht uit zou zien, maar de schade valt mee. We denken dat Nathan zes weken aan de kant staat, het kan ook iets korter worden", aldus Howe. Aké is een vaste waarde achterin bij Bournemouth. De Oranje-international staat volgens Engelse media in de belangstelling van Manchester City en Chelsea, zijn oude club.

Meer uit Voetbal

Verdediger Luckassen debuteert in selectie van WK-deelnemer Ghana

ACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.

1 uur geleden
Mbappé kan spelen voor Real tegen ManCity, Bellingham nog niet

MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.

12 uur geleden
SC Cambuur na zege stap dichter bij promotie naar Eredivisie

HELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.

12 uur geleden
Timber mist duel van Arsenal met Leverkusen in Champions League

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.

18 uur geleden
Trainer Guardiola ziet nog kansen voor City in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."

19 uur geleden
AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

1 dag geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

1 dag geleden