Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje-international Aké zes weken aan de kant

Oranje-international Aké zes weken aan de kant

BOURNEMOUTH (ANP) - De hamstringblessure die Nathan Aké vorige week opliep, houdt de verdediger van Bournemouth zes weken aan de kant. De international van het Nederlands elftal kan zijn club dus niet helpen tijdens het drukke programma met de feestdagen. Aké (24) raakte vorige week geblesseerd in de verloren thuiswedstrijd tegen Liverpool.

Na een gewonnen sprintduel met Mohamed Salah greep de voetballer uit Den Haag naar de achterkant van zijn rechterbovenbeen. Met een van pijn vertrokken gezicht strompelde Aké het veld af. Vrijwel direct daarna kwam Liverpool op voorsprong. De 'Reds' liepen vervolgens uit naar een makkelijke zege (0-3).

"De MRI-scan leverde relatief goed nieuws op", zegt manager Eddie Howe. "We dachten dat het er slecht uit zou zien, maar de schade valt mee. We denken dat Nathan zes weken aan de kant staat, het kan ook iets korter worden", aldus Howe. Aké is een vaste waarde achterin bij Bournemouth. De Oranje-international staat volgens Engelse media in de belangstelling van Manchester City en Chelsea, zijn oude club.

Meer uit Voetbal

Barcelona verliest van Real Sociedad

SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).

9 uur geleden
Echteld vervangt vertrokken hoofdtrainer Martens bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.

10 uur geleden
Senegal wint Afrika Cup na gemiste strafschop van Marokkaan Díaz

RABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.

10 uur geleden
Senegal stapt van veld in finale van Afrika Cup tegen Marokko

RABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.

10 uur geleden
Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

12 uur geleden
Timber rekent op snel vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."

13 uur geleden
Van Persie: ik heb deze film al twintig keer afgedraaid

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."

13 uur geleden