Oranje-international Aké zes weken aan de kant
BOURNEMOUTH (ANP) - De hamstringblessure die Nathan Aké vorige week opliep, houdt de verdediger van Bournemouth zes weken aan de kant. De international van het Nederlands elftal kan zijn club dus niet helpen tijdens het drukke programma met de feestdagen. Aké (24) raakte vorige week geblesseerd in de verloren thuiswedstrijd tegen Liverpool.
Na een gewonnen sprintduel met Mohamed Salah greep de voetballer uit Den Haag naar de achterkant van zijn rechterbovenbeen. Met een van pijn vertrokken gezicht strompelde Aké het veld af. Vrijwel direct daarna kwam Liverpool op voorsprong. De 'Reds' liepen vervolgens uit naar een makkelijke zege (0-3).
"De MRI-scan leverde relatief goed nieuws op", zegt manager Eddie Howe. "We dachten dat het er slecht uit zou zien, maar de schade valt mee. We denken dat Nathan zes weken aan de kant staat, het kan ook iets korter worden", aldus Howe. Aké is een vaste waarde achterin bij Bournemouth. De Oranje-international staat volgens Engelse media in de belangstelling van Manchester City en Chelsea, zijn oude club.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
14 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
14 uur geleden