Oranje in september weer bijeen voor Nations League
NYON (ANP) - Het Nederlands elftal begint in september aan de Nations League. De Europese voetbalbond UEFA ziet geen reden dat toernooi te verplaatsen vanwege de overvolle kalender na de zomer.
De tweede editie van de Nations League begint met twee speelronden (3 tot met 5 september en 6 en 7 september). Oranje had al thuisduels met Polen (4 september) en Italië (7 september) op de agenda staan. Die duels worden naar verwachting snel bevestigd.
Bondscoach Ronald Koeman vervolgt de Nations League op 8 en 11 oktober met uitwedstrijden tegen Bosnië Herzegovina en Italië. Oranje ontvangt Bosnië Herzegovina op 14 november en sluit de groepsfase van de landencompetitie op 17 november af met een uitwedstrijd in Polen.
Oranje eindigde als tweede in de eerste editie van de Nations League. Portugal bleek in de finale in Porto met 1-0 te sterk.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen speelden met 1-1 gelijk op Het Kasteel.
21 minuten geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ook de vierde wedstrijd onder interim-trainer Hendrie Krüzen gewonnen. De ploeg verliet de laatste plaats van de Eredivisie met een thuiszege op Go Ahead Eagles (4-2).
21 minuten geledenNAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met een doelpunt bijgedragen aan een thuiszege van Napoli op Atalanta (3-1). De linksbuiten bekroonde een basisplaats met zijn eerste doelpunt in de Serie A.
51 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is nog niets opgeschoten met het ontslag van John Heitinga. Met interim-trainer Fred Grim op de bank verloor de club twee weken na de nederlaag bij FC Utrecht ook van Excelsior (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. Noah Naujoks maakte beide doelpunten voor de bezoekers, die nog nooit eerder een uitduel met de gevallen topclub uit Amsterdam wonnen.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft dankzij een doelpunt van Robert Mühren een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente. Mühren kopte in de slotfase raak, nadat Daan Rots de bezoekers uit Enschede kort na het begin van de tweede helft op voorsprong had gezet. Voor FC Twente was het al het derde gelijkspel op rij.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook de thuiswedstrijd tegen Excelsior verloren (1-2). Noah Naujoks was met twee doelpunten de grote man bij de bezoekers uit Rotterdam.
2 uur geledenBREDA (ANP) - PSV heeft met enige moeite bij NAC Breda gewonnen. De koploper ontsnapte aan puntenverlies door een treffer van Guus Til vlak voor rust en een paar uitstekende reddingen van doelman Matej Kovar (0-1).
5 uur geleden