Oranje hoopt na Denemarken ook Duitsland te verslaan
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal speelt dinsdag een oefeninterland tegen Duitsland. De aftrap in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam is om 20.45 uur. Oranje won drie dagen eerder met 4-2 van Denemarken, ook in een vriendschappelijke wedstrijd.
Bondscoach Louis van Gaal wil tegen Duitsland op een aantal posities andere spelers aan het werk zien. Doelman Mark Flekken begint net als tegen de Denen weer onder de lat. Het Nederlands elftal heeft bij een goed resultaat nog een kleine kans om vrijdag bij de loting voor het WK in Qatar groepshoofd te zijn.
Het wordt de 45e keer dat Nederland en Duitsland tegenover elkaar staan. Van de vorige 44 duels wonnen de Duitsers er zestien, eindigden er zestien onbeslist en won Oranje er twaalf. Duitsland is onder bondscoach Hansi Flick nog ongeslagen.
Na de ontmoeting met de Duitsers komt Oranje in juni weer bij elkaar voor vier wedstrijden in de Nations League; twee keer tegen Wales, tegen België en tegen Polen.
Meer uit Voetbal
SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.
14 uur geledenMILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.
15 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid is woensdag in het uitduel met Benfica niet van het veld gestapt omdat Vinícius Júnior zelf verder wilde spelen. De Braziliaanse aanvaller werd naar eigen zeggen racistisch uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni. Vinícius attendeerde de scheidsrechter van het duel in de tussenronde van de Champions League daarop en verliet even het speelveld. Na ruim tien minuten besloot hij de wedstrijd toch te hervatten.
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.
19 uur geleden