Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje gaat naar Oostenrijk voor EK

Oranje gaat naar Oostenrijk voor EK

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal belegt in de aanloop naar het EK van volgend jaar zomer een trainingskamp in Oostenrijk. Bondscoach Ronald Koeman en zijn spelers logeren van 1 tot en met 5 juni in het Falkensteiner Schlosshotel in Velden am Wörther See.

Oranje begint de voorbereiding op de Europese eindronde op 18 mei met een vierdaagse trainingsstage in Zeist. Koeman mist dan nog de internationals die nog met hun club actief zijn. De bondscoach verwacht rond 1 juni pas met een complete groep te trainen. Hij moet op 2 juni zijn definitieve selectie van 23 spelers voor het EK inleveren.

Het Nederlands elftal traint van 25 tot en met 29 mei in De Lutte. Na terugkomst uit Oostenrijk verzamelt Oranje zich op 9 juni weer in Zeist, waar het ook tijdens het EK verblijft. Koeman wil vlak voor het EK nog twee vriendschappelijke wedstrijden spelen. Oranje oefent al op 26 maart tegen de Verenigde Staten en op 29 maart tegen Spanje.

Het EK duurt van 12 juni tot en met 12 juli. Oranje speelt alle drie de groepsduels in de Johan Cruijff ArenA; op 14 juni tegen Oekraïne, op 18 juni tegen Oostenrijk en op 22 juni tegen een nog onbekende tegenstander.

Meer uit Voetbal

Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

20 minuten geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

21 minuten geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

1 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

2 uur geleden
Arsenal viert dag na verloren finale landstitel in Londen

LONDEN (ANP/DPA) - Arsenal heeft een dag na de verloren finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League de Engelse landstitel gevierd met een parade door Londen. Daarbij waren honderdduizenden supporters aanwezig. Het was voor Arsenal de eerste landstitel sinds 2004.

2 uur geleden
Uruguayaanse voetballers zonder aanvaller Suárez naar WK

MONTEVIDEO (ANP/RTR) - Uruguay gaat zonder Luis Suárez naar het wereldkampioenschap voetbal. De 39-jarige oud-speler van Ajax en FC Barcelona speelde in september 2024 zijn laatste interland, maar had aangegeven beschikbaar te zijn. Bondscoach Marcelo Bielsa maakt van die gelegenheid geen gebruik, is zondag duidelijk geworden bij de bekendmaking van de selectie.

2 uur geleden
Oranje-opponent Japan boekt nipte oefenzege op IJsland

TOKIO (ANP) - Japan, de eerste tegenstander van Oranje op het WK voetbal, heeft een nipte zege geboekt in een oefenduel met IJsland. De ploeg van bondscoach Hajime Moriyasu won in Tokio met 1-0, na een laat doelpunt van NEC-aanvaller Koki Ogawa.

5 uur geleden