Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje Fanzone in Leipzig nog niet open door verwacht noodweer

Oranje Fanzone in Leipzig nog niet open door verwacht noodweer

LEIZPIG (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal kunnen voorlopig niet terecht op de Oranje Fanzone in Leipzig. De Duitse autoriteiten willen dat het supportersfeest op de Wilhelm Leuschner Platz later begint, omdat er tussen 14.00 uur en 15.00 uur noodweer wordt verwacht. Meteorologen voorspellen onweer, mogelijk met zware hagelbuien.

De Oranje Fanzone zou om 13.00 uur opengaan in Leipzig, waar het Nederlands elftal om 21.00 uur aan het tweede groepsduel met Frankrijk op het EK begint. "De veiligheid en het welzijn van onze Oranjefans staan voorop, daarom respecteren we de beslissing van de Duitse autoriteiten. We hopen om 16.00 uur alsnog open te gaan", meldt een woordvoerder van de KNVB.

De geplande Oranje Fanwalk naar het stadion gaat om 17.30 uur vooralsnog door. De bedoeling is dat veel supporters van het Nederlands elftal samen naar het Leipzig Stadium lopen. Yves Berendse, Donnie, Snollebollekes en Mental Theo treden vrijdagmiddag op de Oranje Fanzone op, als het weer het toelaat.

Duizenden supporters van het Nederlands elftal stonden even voor 13.00 uur te wachten totdat de Oranje Fanzone zou opengaan. Ze zijn naar het centrale marktplein van Leipzig gelopen om daar feest te vieren. De KNVB verwacht 40.000 fans van het Nederlands elftal in Leipzig. Minimaal 15.000 fans hebben een kaartje voor de wedstrijd tegen de Fransen.

.

Meer uit Binnenland

Verdachte moord Rijswijk: slachtoffer heeft dit zelf gedaan

DEN HAAG (ANP) - De 58-jarige Seyed A., verdacht van het doodschieten van zijn onderbuurvrouw in Rijswijk (Zuid-Holland), heeft maandag in de rechtbank verklaard dat hij niet "gekozen heeft" voor wat er is gebeurd. "Zij heeft dit zelf gedaan", zei A. over het 38-jarige slachtoffer.

2 uur geleden
Advocaat Knoops voorwaardelijk geschorst door tuchtcollege

AMSTERDAM (ANP) - Advocaat Geert-Jan Knoops wordt voorwaardelijk geschorst voor vier weken. Dit heeft de Raad van Discipline Amsterdam, het tuchtcollege voor de advocatuur, besloten. Aan de advocaat is niet eerder een tuchtmaatregel opgelegd.

2 uur geleden
Atletiekunie: hardloopevenementen hadden maatregelen op orde

ARNHEM (ANP) - De organisatoren achter de hardloopevenementen in Amersfoort, Groningen en Utrecht van zondag hadden de veiligheidsmaatregelen op orde. Dat zegt de Atletiekunie nadat meerdere hardlopers onwel waren geworden door de warmte.

3 uur geleden
Afgelopen nacht sliepen 92 asielzoekers in nachtopvang Warffum

WARFFUM (ANP) - In de nacht van zondag op maandag brachten 92 mensen de nacht door in de opvang in Warffum, die is ingericht voor asielzoekers voor wie geen plek is in het overvolle aanmeldcentrum in Ter Apel. Drie mensen kozen ervoor om voor de ingang van het aanmeldcentrum in Ter Apel te slapen, laat het Rode Kruis weten.

4 uur geleden
Alle bedden in tbs-klinieken bezet ondanks lagere instroom

DEN HAAG (ANP) - Het aantal nieuwe tbs-patiënten is vorig jaar gedaald naar 118, ten opzichte van 164 een jaar eerder. Desondanks zijn alle bedden in Nederlandse tbs-klinieken bezet. Dat meldt TBS Nederland op basis van cijfers uit het nieuwe jaarverslag.

6 uur geleden
Drukkerij: Curaçao zorgt dit WK voor een opvallende 'vlaggenpiek'

AMSTERDAM (ANP) - Curaçao zorgt dit WK voor een opvallende vlaggenpiek, merkt Drukbedrijf. Sinds dat land zich heeft geplaatst voor het WK worden vlaggen van het land tien keer vaker besteld dan in een normale periode, aldus het drukwerkbedrijf.

8 uur geleden
Drie gewonden bij twee steekpartijen in Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Bij twee steekincidenten in Den Haag zijn drie mensen gewond geraakt. Dat meldt de politie Den Haag op X. De steekpartijen vonden in de nacht van zondag op maandag plaats in het stadscentrum, op de Kalvermarkt en het Koningin Julianaplein.

9 uur geleden