Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje-fans melden zich massaal voor tickets EK voetbal

Oranje-fans melden zich massaal voor tickets EK voetbal

ZEIST (ANP) - Oranje-fans hebben nog tot donderdag 12.00 uur de tijd een aanvraag te doen voor kaartjes voor de drie groepsduels op het EK voetbal, komende zomer in Duitsland. Sinds zondag, een dag na de loting in Hamburg, kunnen houders van een Oranje ClubCard hun belangstelling kenbaar maken. "Het aantal aanvragen voldoet aan onze verwachtingen", meldde een KNVB-woordvoerder tussentijds.

Voor het Nederlands elftal begint het EK op 16 juni met een wedstrijd in Hamburg tegen Polen, Wales, Finland of Estland, landen die in maart in de play-offs strijden om een ticket. De andere groepsduels zijn tegen Frankrijk in Leipzig (21 juni) en tegen Oostenrijk in Berlijn (25 juni). Per wedstrijd zijn voor de Oranje-vakken 11.000 kaarten beschikbaar, minimaal 70 procent daarvan is bestemd voor de ClubCardhouders. Ook voor de duels later in het toernooi kunnen tickets worden aangevraagd.

Verwacht wordt dat het aantal aanvragen veel hoger ligt dan er tickets voorhanden zijn. Via loting worden de kaartjes toegewezen waarbij een puntensysteem op basis van het aantal bezochte wedstrijden in de kwalificatie de fanatiekste fans een voorkeursbehandeling oplevert. Uiterlijk maandag 11 december krijgen de gelukkigen per mail te lezen dat ze kaarten hebben.

Neutrale vakken

Het is nu niet meer mogelijk om ClubCardhouder te worden om zo nog mee te dingen naar de tickets. Zonder de bewuste kaart is het wel mogelijk bij de UEFA kaarten te bestellen voor neutrale vakken bij wedstrijden van Oranje of andere EK-duels. Dat kan nog tot 12 december.

In de eerste verkoopronde bood de Europese voetbalbond UEFA 1,2 miljoen tickets aan voor duels waarvan alleen de data en speelsteden vaststonden. Daarvoor kreeg de Europese voetbalunie meer dan 20 miljoen aanvragen.

Meer uit Voetbal

Van den Brom volgt Oosting op als trainer FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - John van den Brom is de nieuwe trainer van FC Twente. De 58-jarige Amersfoorter ondertekent bij de Enschedeërs een contract tot het einde van dit seizoen. Van den Brom is de opvolger van Joseph Oosting, die anderhalve week geleden wegens teleurstellende resultaten werd ontslagen.

6 uur geleden
UEFA en FIFPRO: overvolle speelkalender heeft kantelpunt bereikt

NYON (ANP/RTR) - De Europese voetbalbond UEFA en de internationale spelersvakbond FIFPRO waarschuwen dat de overvolle speelkalender een kantelpunt heeft bereikt. Voorzitters Aleksander Ceferin (UEFA) en David Terrier (FIFPRO) doen dat maandag in een gezamenlijke verklaring, die volgt op kritiek van onder meer FC Barcelona en Paris Saint-Germain op de voetbalbonden van Spanje en Frankrijk.

8 uur geleden
Na Leverkusen ontslaat ook Mönchengladbach trainer al snel

MÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Gerardo Seoane is niet langer de trainer van Borussia Mönchengladbach. De 46-jarige Zwitser werd maandag ontslagen. Borussia Mönchengladbach verloor zondag voor eigen publiek met 4-0 van Werder Bremen en heeft na drie speelronden pas 1 punt.

10 uur geleden
FC Barcelona rolt Valencia op in Johan Cruijff-stadion

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de competitiewedstrijd tegen Valencia eenvoudig gewonnen. Zonder de geblesseerde Frenkie de Jong en Lamine Yamal won de Spaanse kampioen met 6-0 van Valencia.

1 dag geleden
Feyenoord geeft seizoenkaarthouders op korte termijn 'hardcards'

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat op korte termijn zogenoemde hardcards uitdelen aan de seizoenkaarthouders. Dit is om "de afhankelijkheid van het digitale toegangssysteem te minimaliseren", zo laat de Rotterdamse club weten na de problemen van een dag eerder rondom de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen.

1 dag geleden
City wint stadsderby van Manchester met 3-0 van United

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de stadsderby tegen Manchester United met 3-0 gewonnen. Erling Haaland was in het Etihad Stadium met twee treffers de man van de wedstrijd. Het was pas de tweede overwinning van City, dat na vier speelronden 6 punten achter staat op koploper Liverpool. United heeft 4 punten uit vier duels.

1 dag geleden
Telstar verliest in eigen huis van Fortuna Sittard

VELSEN (ANP) - Telstar heeft ook de derde thuiswedstrijd in de Eredivisie niet kunnen winnen. In het eigen stadion in Velsen-Zuid verloor de ploeg met 3-1 van Fortuna Sittard door twee late treffers van Makan Aïko.

1 dag geleden