Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje-fans melden zich massaal voor tickets EK voetbal

Oranje-fans melden zich massaal voor tickets EK voetbal

ZEIST (ANP) - Oranje-fans hebben nog tot donderdag 12.00 uur de tijd een aanvraag te doen voor kaartjes voor de drie groepsduels op het EK voetbal, komende zomer in Duitsland. Sinds zondag, een dag na de loting in Hamburg, kunnen houders van een Oranje ClubCard hun belangstelling kenbaar maken. "Het aantal aanvragen voldoet aan onze verwachtingen", meldde een KNVB-woordvoerder tussentijds.

Voor het Nederlands elftal begint het EK op 16 juni met een wedstrijd in Hamburg tegen Polen, Wales, Finland of Estland, landen die in maart in de play-offs strijden om een ticket. De andere groepsduels zijn tegen Frankrijk in Leipzig (21 juni) en tegen Oostenrijk in Berlijn (25 juni). Per wedstrijd zijn voor de Oranje-vakken 11.000 kaarten beschikbaar, minimaal 70 procent daarvan is bestemd voor de ClubCardhouders. Ook voor de duels later in het toernooi kunnen tickets worden aangevraagd.

Verwacht wordt dat het aantal aanvragen veel hoger ligt dan er tickets voorhanden zijn. Via loting worden de kaartjes toegewezen waarbij een puntensysteem op basis van het aantal bezochte wedstrijden in de kwalificatie de fanatiekste fans een voorkeursbehandeling oplevert. Uiterlijk maandag 11 december krijgen de gelukkigen per mail te lezen dat ze kaarten hebben.

Neutrale vakken

Het is nu niet meer mogelijk om ClubCardhouder te worden om zo nog mee te dingen naar de tickets. Zonder de bewuste kaart is het wel mogelijk bij de UEFA kaarten te bestellen voor neutrale vakken bij wedstrijden van Oranje of andere EK-duels. Dat kan nog tot 12 december.

In de eerste verkoopronde bood de Europese voetbalbond UEFA 1,2 miljoen tickets aan voor duels waarvan alleen de data en speelsteden vaststonden. Daarvoor kreeg de Europese voetbalunie meer dan 20 miljoen aanvragen.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verliest van Manchester City in Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.

7 uur geleden
Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

9 uur geleden
Ajax pakt bij Qarabag eerste punten in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.

10 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

11 uur geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

11 uur geleden
Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

12 uur geleden
FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

14 uur geleden