Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje doet België pijn in eerste duel van Nations League

Oranje doet België pijn in eerste duel van Nations League

BRUSSEL (ANP) - Het Nederlands elftal is voortvarend aan de de Nations League begonnen. De ploeg van bondscoach Louis van Gaal versloeg België in een uitverkocht Koning Boudewijnstadion (1-4).

Oranje maakte in Brussel een einde aan een periode van bijna 25 jaar zonder zege op de Belgen. Steven Bergwijn opende in de 40e minuut de score voor Oranje. De aanvaller, begeerd door Ajax, vierde zijn vijfde doelpunt in de laatste vier interlands. Even na de openingstreffer floot scheidsrechter José María Sánchez voor een strafschop, nadat Castagne een voorzet van Denzel Dumfries met een arm had geblokkeerd. Op advies van de VAR kwam de Spaanse arbiter op zijn beslissing terug.

Memphis Depay tekende in de 51e minuut voor de 0-2. Denzel Dumfries scoorde tien minuten later de 0-3. Depay maakte ook nog zijn 41e treffer voor Oranje. Alleen Robin van Persie (50 doelpunten) en Klaas-Jan Huntelaar (42) hebben vaker voor het Nederlands elftal gescoord. Diep in blessuretijd bepaalde Michy Batshuayi namens België de eindstand.

Meer uit Voetbal

Koploper Paris Saint-Germain verspeelt punten tegen Strasbourg

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in de Franse voetbalcompetitie in eigen stadion niet kunnen winnen van Strasbourg. Het doelpuntrijke duel tussen de koploper en de nummer 3 eindigde in 3-3.

3 uur geleden
Spaanse voetballers raken uit protest bal niet aan bij aftrap

MADRID (ANP) - De Spaanse spelersvakbond AFE heeft besloten tot een symbolisch protest bij alle competitiewedstrijden van dit weekend in de hoogste voetbaldivisie (La Liga). De spelers zullen de eerste vijftien seconden van de wedstrijd geen bal aanraken.

3 uur geleden
Doekhi leidt Union met twee treffers langs Mönchengladbach

BERLIJN (ANP) - Verdediger Danilo Doekhi heeft vrijdag een belangrijke rol gespeeld voor Union Berlin. De 27-jarige geboren Rotterdammer scoorde in de met 3-1 gewonnen thuiswedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach twee keer.

3 uur geleden
ADO wint ook van FC Dordrecht en gaat aan kop in eerste divisie

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft de koppositie in de eerste divisie overgenomen van SC Cambuur. Het elftal van trainer Robin Peter versloeg voor eigen publiek FC Dordrecht met 3-0. SC Cambuur speelde met 1-1 gelijk bij Almere City FC.

4 uur geleden
Hateboer verruilt Stade Rennes op huurbasis voor Olympique Lyon

LYON (ANP) - Voetballer Hans Hateboer verwisselt in de Franse competitie van club. Olympique Lyon neemt de 31-jarige Nederlander op huurbasis over van Stade Rennes. Dat meldt Olympique Lyon op de clubwebsite.

6 uur geleden
Spitsen Pepi en Boadu keren terug in selectie van PSV

EINDHOVEN (ANP) - De aanvallers Ricardo Pepi en Myron Boadu keren terug in de selectie van PSV. Dat heeft PSV-coach Peter Bosz bij de persconferentie in aanloop naar het competitieduel tussen PSV en Go Ahead Eagles op zaterdagavond bevestigd.

8 uur geleden
FC Barcelona-trainer Flick baalt van competitieduel in de VS

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick van FC Barcelona vindt het maar niets dat de competitiewedstrijd tegen Villarreal op 20 december in Miami in de Verenigde Staten wordt gespeeld. "Ik begrijp waarom de spelers niet blij zijn. Ik ben ook niet blij", zei de Duitse coach vrijdag op een persconferentie, voorafgaand aan het thuisduel met Girona van zaterdag.

8 uur geleden