Oranje-doelman Flekken verlengt contract bij Freiburg
FREIBURG (ANP) - Doelman Mark Flekken heeft zijn contract bij SC Freiburg verlengd. Voor hoeveel jaar de keeper van het Nederlands elftal heeft bijgetekend, wilde de club uit de Bundesliga echter niet zeggen.
In 2018 nam Freiburg Flekken over van MSV Duisburg. Sindsdien heeft de 29-jarige doelman zestig officiële wedstrijden voor de club gespeeld. "Mark heeft alles wat een moderne keeper nodig heeft", zei sportdirecteur Klemens Hartenbach. "De bal is zijn vriend, of hij hem nu in zijn handen of aan zijn voeten heeft."
"Ik voel me hier thuis", vulde Flekken aan. "En ik ben trots op wat wij samen bij deze club presteren. Uiteraard wil ik nog meer bereiken. Daarvoor ga ik heel hard werken."
Bondscoach Louis van Gaal liet de Limburger begin dit jaar debuteren in Oranje. Flekken keepte inmiddels vier interlands.
Meer uit Voetbal
JEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.
3 uur geledenKOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.
4 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Brazilië en Frankrijk spelen de komende interlandperiode in maart een minitoernooi in de Verenigde Staten, ter voorbereiding op het WK van drie maanden later. Kroatië en Colombia zijn de andere twee deelnemers aan de 'Road to 26'.
5 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo voegt naast spits Lequincio Zeefuik nog een speler aan de selectie toe. De huidige nummer 17 van de Eredivisie neemt de Zweed Erik Ahlstrand op huurbasis over van de Duitse Bundesligaclub St. Pauli. Heracles heeft een optie tot koop bedongen op de 24-jarige middenvelder.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur kan de komende drie maanden niet beschikken over Mohammed Kudus. Dat zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie, een dag na de 3-2-nederlaag tegen Bournemouth in de Premier League. Tottenham is na een goede competitiestart afgezakt naar de veertiende plaats op de ranglijst.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben zich versterkt met Janice Cayman. De 37-jarige Belgische recordinternational komt over van Leicester City. Cayman, die in de verdediging speelt, ondertekende een contract voor anderhalf jaar.
9 uur geledenLISSABON (ANP) - Coach José Mourinho van Benfica heeft zijn spelers verplicht de komende dagen op het trainingscomplex Seixal te verblijven. De Portugees nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 tegen Braga in de halve finales van de Portugese League Cup.
10 uur geleden