Oranje-doelman Flekken test positief op corona
FREIBURG (ANP) - Keeper Mark Flekken heeft positief getest op het coronavirus. De doelman van Oranje mist om die reden zaterdag het eerste duel van de tweede seizoenshelft van Freiburg.
De 28-jarige Flekken werd vorig jaar door bondscoach Louis van Gaal voor Oranje geselecteerd. Tot een debuut in het Nederlands voetbalelftal kwam het nog niet.
Freiburg neemt het zaterdagmiddag (15.30 uur) thuis op tegen Arminia. De club van Flekken staat op de derde plaats in de Bundesliga, achter Bayern München en Borussia Dortmund.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de Spaanse spits Nacho Ferri vastgelegd. De 21-jarige speler komt over van de Belgische club KVC Westerlo en heeft zijn handtekening gezet onder een contract tot medio 2030.
28 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich versterkt met de Braziliaanse linksback Caio Henrique. Hij komt over van de Franse club AS Monaco. De Amsterdamse club meldt in een persbericht dat de 28-jarige speler een contract heeft getekend van vier jaar, tot medio 2030.
44 minuten geledenGUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal vliegt woensdag rond 09.00 uur plaatselijke tijd van Kansas City terug naar Nederland. De verwachting is dat de ploeg donderdag rond 01.30 uur op Schiphol landt.
59 minuten geledenGUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal wist in de wedstrijd tegen Marokko in de zestiende finales van het wereldkampioenschap voetbal opnieuw de nul niet te houden. Issa Diop maakte in de blessuretijd van de tweede helft gelijk (1-1), waarna Marokko de strafschoppen beter nam.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Bas Sibum neemt de plek over van Ibrahim Afellay als assistent-coach van trainer Peter Bosz bij PSV. Dat laat de landskampioen uit Eindhoven weten. De 43-jarige oud-prof was eerder werkzaam bij FC Emmen, Roda JC en Heracles Almelo. Vorig jaar oktober werd hij ontslagen als hoofdtrainer van Heracles Almelo. Sibum tekent een contract voor twee jaar.
1 uur geledenGUADALUPE (ANP/AFP) - Aanvoerder Achraf Hakimi roemde de mentale kracht van Marokko nadat zijn ploeg na strafschoppen het Nederlands elftal had uitgeschakeld in de zestiende finales van het WK voetbal.
2 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Vier van de 26 internationals die bondscoach Ronald Koeman meenam naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kwamen geen minuut in actie. Naast verdedigers Lutsharel Geertruida en Mats Wieffer bleven ook de twee reservedoelmannen Robin Roefs en Mark Flekken de vier duels op de reservebank.
2 uur geleden