Oranje-doelman Flekken lijdt vierde nederlaag op rij met Brentford
BRENTFORD (ANP) - Brentford is in de Engelse voetbalcompetitie aan een vrije val bezig. Het elftal van Mark Flekken, een van de keepers van het Nederlands elftal, verloor voor eigen publiek van Wolverhampton Wanderers: 1-4. Het was voor Brentford de vierde achtereenvolgende nederlaag in de Premier League.
Middenvelder Mario Lemina kopte Wolverhampton, vrijstaand bij de tweede paal, in de 13e minuut op voorsprong. Vanaf de aftrap na dat doelpunt ging het daarna opnieuw mis bij Brentford. Een veel te korte terugspeelbal op Flekken kon worden onderschept door Hwang Hee-chan: 0-2. De Zuid-Koreaan had in de 28e minuut opnieuw succes. Tussendoor scoorde Yoane Wissa voor Brentford.
De Franse invaller Jeanricner Bellegarde bepaalde in de 79e minuut de eindstand op 4-1 voor Wolverhampton, dat naar de elfde plaats steeg met 25 punten. Brentford is nu vijftiende met 19 punten.
Strafschop
Ian Maatsen, international van Jong Oranje, maakte zijn basisdebuut voor Chelsea in de Premier League. De Londenaren versloegen Crystal Palace kort voor tijd dankzij een benutte strafschop van oud-PSV'er Noni Madueke: 2-1. Maatsen ging na een uur naar de kant.
Chelsea heeft net als Wolverhampton 25 punten.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
4 uur geleden