Oranje-doelman Cillessen wint in slotfase met Valencia
VALENCIA (ANP) - Valencia heeft in de Spaanse competitie de thuiswedstrijd tegen Villarreal gewonnen. Kort voor tijd keek het elftal van trainer Javier Gracia nog tegen een achterstand aan, maar Valencia sloeg in de slotfase twee keer toe: 2-1.
De eerste twee doelpunten kwamen voort uit een strafschop. Tegen het einde van de eerste helft schoot Gerard Villarreal na een vermeende handsbal op voorsprong. Doelman Jasper Cillessen zat wel in de goede hoek maar kon bij lange na niet bij de bal. Het was, na lange afwezigheid door een blessure, de derde achtereenvolgende keer dat Cillessen een basisplaats bij Valencia had.
De thuisploeg mocht zelf in de 86e minuut een penalty nemen. Carlos Soler benutte die. In blessuretijd stelde de Portugese invaller Gonçalo Guedes de winst voor Valencia veilig.
Valencia steeg door de late overwinning naar de gedeelde elfde plaats. Villarreal staat zevende.
Meer uit Voetbal
STUTTGART (ANP/DPA) - Zestien Feyenoord-supporters zijn donderdagavond in Stuttgart aangehouden wegens vernieling en het afsteken van vuurwerk na de Europa League-wedstrijd tegen VfB Stuttgart. Dat maakte de politie bekend. Stuttgart won de wedstrijd met 2-0.
6 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in Londen niet kunnen stunten tegen Crystal Palace in de derde speelronde van de Conference League. De nummer 9 van de Premier League was te sterk voor de nummer 3 van de Eredivisie: 3-1. De Alkmaarders blijven dankzij de eerdere zege op Slovan Bratislava op 3 punten staan en zakken weg in de stand. Crystal Palace is op 6 punten gekomen en klimt juist omhoog.
7 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Feyenoord heeft de derde nederlaag in vier duels in de Europa League geleden. De club verloor de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart door doelpunten van Bilal El Khannouss en Deniz Undav in de slotfase (2-0).
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli wilde donderdagavond niets kwijt over de situatie bij zijn oude werkgever. Dat zei de Italiaan bij de persconferentie na afloop van de Europa League-wedstrijd tegen FC Utrecht met zijn huidige club FC Porto die eindigde in 1-1.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft na vier duels voor het eerst een punt overgehouden aan een Europa League-wedstrijd. Tegen het FC Porto van trainer Francesco Farioli werd het in een uitverkochte Galgenwaard 1-1. Utrecht-keeper Vasilis Barkas moest in de 66e minuut na de gelijkmaker met een rode kaart het veld verlaten na een opstootje met doelpuntenmaker Borja Sainz.
9 uur geledenSALZBURG (ANP) - Go Ahead Eagles heeft niet opnieuw gestunt in de Europa League. De laatste winnaar van de KNVB-beker verloor het uitduel met RB Salzburg (2-0) na een goede eerste helft en een minder optreden na rust .
9 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Gonçalo Borges begint om 21.00 uur met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart in de Europa League. De linksbuiten vormt een voorhoede met Ayase Ueda en Anis Hadj Moussa.
9 uur geleden