Oranje-doelman Cillessen wacht nog altijd op eerste minuten
VALENCIA (ANP) - Jasper Cillessen kan zich volgende week uitgerust bij het Nederlands elftal melden. De eerste doelman van Oranje zat ook zondag weer op de reservebank bij Valencia, dat een punt overhield aan de thuiswedstrijd tegen Getafe: 2-2.
Cillessen kwam dit seizoen in de competitie nog geen minuut in actie. Trainer Javier Gracia geeft de voorkeur aan Jaume Domenech.
Valencia heeft na acht wedstrijden acht punten en staat daarmee voorlopig dertiende.
Het Nederlands elftal speelt deze maand drie wedstrijden. Woensdag 11 november is Spanje in een oefenwedstrijd in de Johan Cruijff ArenA de tegenstander, daarna volgen ontmoetingen met Bosnië en Herzegovina (zondag 15 november, ook in de ArenA) en Polen (woensdag 18 november in Chorzow) in de Nations League.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
15 uur geleden