Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje-doelman Cillessen maakt na zes jaar rentree in Eredivisie

Oranje-doelman Cillessen maakt na zes jaar rentree in Eredivisie

VOLENDAM (ANP) - Zes jaar na zijn laatste wedstrijd in de Eredivisie maakt Jasper Cillessen zijn rentree in de Nederlandse voetbalcompetitie. De doelman verdedigt vanaf 12.15 uur het doel van NEC in de uitwedstrijd tegen FC Volendam. Cillessen krijgt zoals verwacht van trainer Rogier Meijer de voorkeur boven Mattijs Branderhorst. De Nijmeegse club rondde begin deze week de komst van de 63-voudig international van Oranje af.

De keeper brak in het seizoen 2010-2011 bij NEC door in de Eredivisie. Het leverde Cillessen een transfer op naar Ajax. In 2016 verhuisde de toenmalige nummer 1 van Oranje naar Spanje, waar hij eerst drie jaar voor FC Barcelona speelde en daarna voor Valencia.

NEC heeft Cillessen nu teruggehaald naar Nederland. De club hoopte dat de doelman vorige week bij de start van de competitie al kon spelen tegen FC Twente, maar de transfer liep wat vertraging op vanwege een financieel conflict tussen het kamp-Cillessen en Valencia. Met Branderhorst onder de lat en Cillessen op de tribune verloor NEC voor eigen publiek met 1-0. Maandag kwam de transfer alsnog rond. Cillessen speelde op 21 augustus 2011 zijn laatste wedstrijd voor NEC. Die ging met 4-0 verloren tegen AZ.

Meer uit Voetbal

Rashford leidt FC Barcelona langs Newcastle United

NEWCASTLE (ANP) - Marcus Rashford heeft FC Barcelona de zege bezorgd bij Newcastle United in de Champions League. De Engelse spits zorgde voor beide doelpunten in de 2-1-overwinning van de Spaanse kampioen van trainer Hansi Flick.

16 minuten geleden
Manchester City rekent in Champions League af met tiental Napoli

MANCHESTER (ANP) - Manchester City is de Champions League begonnen met een overwinning op Napoli. De ploeg van trainer Pep Guardiola won met 2-0 van de Italiaanse landskampioen, die lang met tien man speelde.

29 minuten geleden
Voetbalsters FC Twente overtuigend naar Champions League

ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben overtuigend het hoofdtoernooi van de Champions League bereikt. De landskampioen won ook de tweede wedstrijd tegen GKS Katowice met ruime cijfers. Na de 4-0-zege in Polen werd het in eigen huis 4-1.

2 uur geleden
Club Brugge begint Champions League met ruime zege op AS Monaco

BRUGGE/KOPENHAGEN (ANP) - Club Brugge heeft een goede start gemaakt in de Champions League. De Belgische club won in het Jan Breydelstadion met 4-1 van AS Monaco.

2 uur geleden
Voetbalsters Ajax na PSV ook naar tweede voorronde Europa Cup

GRAZ (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede voorronde van de Europa Cup bereikt. De ploeg van trainer Anouk Bruil won opnieuw met 2-0 van Sturm Graz, nu in Oostenrijk. Ajax had eerder met dezelfde cijfers gewonnen op De Toekomst.

5 uur geleden
Benfica stelt Mourinho aan als opvolger van Lage

LISSABON (ANP) - Benfica heeft José Mourinho (62) aangesteld als coach. Dat heeft de club bekendgemaakt. De Portugees is de opvolger van de dinsdag ontslagen Bruno Lage, die een jaar in dienst was van de Portugese topclub. Mourinho werd eind augustus weggestuurd bij Fenerbahçe nadat de Turkse club werd uitgeschakeld voor de Champions League, uitgerekend door Benfica.

6 uur geleden
KNVB beraadt zich na toelichting hof in zaak-Vitesse

ARNHEM (ANP) - De KNVB wil pas na "zorgvuldige bestudering en analyse" een reactie geven op de toelichting van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden op de uitspraak in een hoger beroep dat Vitesse had aangespannen tegen het besluit van de voetbalbond de proflicentie af te nemen.

11 uur geleden