Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje compleet op laatste training voor duel met Hongaren

Oranje compleet op laatste training voor duel met Hongaren

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal werkt de laatste training voor de wedstrijd van zaterdag tegen Hongarije in de Nations League af met de gehele groep. Aan het begin van de middag stapten alle 25 selectiespelers het veld in Zeist op. Alleen het eerste kwartier is openbaar, bondscoach Ronald Koeman gaat daarna verder achter gesloten deuren.

Frenkie de Jong is na een enkelblessure weer fit en kan in de Johan Cruijff ArenA vanaf het begin meedoen, meldde hij deze week. Het is de vraag wie Koeman verder op het middenveld neerzet. Met de eveneens van een blessure teruggekeerde Teun Koopmeiners, Ryan Gravenberch en Tijjani Reijnders heeft Oranje vier spelers die basisspeler zijn bij een Europese topclub. Ook Quinten Timber en Mats Wieffer zitten nog in de selectie.

Bij afwezigheid van Nathan Aké en Micky van de Ven lijkt Jurriën Timber tegen de Hongaren als linksback te gaan spelen. Jorrel Hato is de andere optie voor die positie.

Persconferentie

De vorige interlandperiodes liet Koeman Joshua Zirkzee een keer in de spits beginnen en het andere duel Brian Brobbey. Aan het begin van de week zei de bondscoach er nog niet uit te zijn of hij nu opnieuw gaat rouleren.

Koeman en doelman Bart Verbruggen geven om 14.00 uur een persconferentie.

De winnaar van het duel tussen Nederland en Hongarije plaatst zich voor de kwartfinales van de Nations League. Bij een gelijkspel volgt de beslissing dinsdag tijdens de laatste speelronde. Oranje gaat dan op bezoek bij Bosnië en Herzegovina en Hongarije ontvangt het al geplaatste Duitsland.

Meer uit Voetbal

Aanklager KNVB: geen straf voor James in paspoortkwestie

ZEIST (ANP) - De aanklager betaald voetbal van de KNVB heeft besloten geen straf op te leggen aan Dean James in de veelbesproken paspoortkwestie. De aanklager deed onderzoek naar de speelgerechtigheid van de speler van Go Ahead Eagles na een klacht van NAC Breda.

28 minuten geleden
Bayern München verslaat Real Madrid in stadion Bernabéu

MADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.

13 uur geleden
Voormalig bondscoach Lucescu (80) van Roemenië overleden

BOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

15 uur geleden
Trainer Slot hoopt dat Liverpool hele duel goed speelt in Parijs

PARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.

15 uur geleden
FIFA start tuchtprocedure tegen Spanje om racistische liederen

ZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".

16 uur geleden
Philips Stadion juicht voor PSV-selectie

EINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.

20 uur geleden
Conte keert graag terug als bondscoach van Italië

NAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.

22 uur geleden