Oranje compleet op laatste training voor duel met Hongaren
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal werkt de laatste training voor de wedstrijd van zaterdag tegen Hongarije in de Nations League af met de gehele groep. Aan het begin van de middag stapten alle 25 selectiespelers het veld in Zeist op. Alleen het eerste kwartier is openbaar, bondscoach Ronald Koeman gaat daarna verder achter gesloten deuren.
Frenkie de Jong is na een enkelblessure weer fit en kan in de Johan Cruijff ArenA vanaf het begin meedoen, meldde hij deze week. Het is de vraag wie Koeman verder op het middenveld neerzet. Met de eveneens van een blessure teruggekeerde Teun Koopmeiners, Ryan Gravenberch en Tijjani Reijnders heeft Oranje vier spelers die basisspeler zijn bij een Europese topclub. Ook Quinten Timber en Mats Wieffer zitten nog in de selectie.
Bij afwezigheid van Nathan Aké en Micky van de Ven lijkt Jurriën Timber tegen de Hongaren als linksback te gaan spelen. Jorrel Hato is de andere optie voor die positie.
Persconferentie
De vorige interlandperiodes liet Koeman Joshua Zirkzee een keer in de spits beginnen en het andere duel Brian Brobbey. Aan het begin van de week zei de bondscoach er nog niet uit te zijn of hij nu opnieuw gaat rouleren.
Koeman en doelman Bart Verbruggen geven om 14.00 uur een persconferentie.
De winnaar van het duel tussen Nederland en Hongarije plaatst zich voor de kwartfinales van de Nations League. Bij een gelijkspel volgt de beslissing dinsdag tijdens de laatste speelronde. Oranje gaat dan op bezoek bij Bosnië en Herzegovina en Hongarije ontvangt het al geplaatste Duitsland.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.
8 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
11 uur geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
13 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
21 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
21 uur geleden