Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje compleet op laatste training voor duel met Hongaren

Oranje compleet op laatste training voor duel met Hongaren

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal werkt de laatste training voor de wedstrijd van zaterdag tegen Hongarije in de Nations League af met de gehele groep. Aan het begin van de middag stapten alle 25 selectiespelers het veld in Zeist op. Alleen het eerste kwartier is openbaar, bondscoach Ronald Koeman gaat daarna verder achter gesloten deuren.

Frenkie de Jong is na een enkelblessure weer fit en kan in de Johan Cruijff ArenA vanaf het begin meedoen, meldde hij deze week. Het is de vraag wie Koeman verder op het middenveld neerzet. Met de eveneens van een blessure teruggekeerde Teun Koopmeiners, Ryan Gravenberch en Tijjani Reijnders heeft Oranje vier spelers die basisspeler zijn bij een Europese topclub. Ook Quinten Timber en Mats Wieffer zitten nog in de selectie.

Bij afwezigheid van Nathan Aké en Micky van de Ven lijkt Jurriën Timber tegen de Hongaren als linksback te gaan spelen. Jorrel Hato is de andere optie voor die positie.

Persconferentie

De vorige interlandperiodes liet Koeman Joshua Zirkzee een keer in de spits beginnen en het andere duel Brian Brobbey. Aan het begin van de week zei de bondscoach er nog niet uit te zijn of hij nu opnieuw gaat rouleren.

Koeman en doelman Bart Verbruggen geven om 14.00 uur een persconferentie.

De winnaar van het duel tussen Nederland en Hongarije plaatst zich voor de kwartfinales van de Nations League. Bij een gelijkspel volgt de beslissing dinsdag tijdens de laatste speelronde. Oranje gaat dan op bezoek bij Bosnië en Herzegovina en Hongarije ontvangt het al geplaatste Duitsland.

Meer uit Voetbal

Steun voor Simons na missen WK met Oranje door knieblessure

ZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.

44 minuten geleden
Simons mist WK door zware knieblessure

LONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.

3 uur geleden
FIFA wil prijzengeld voor WK 2026 verder verhogen

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.

13 uur geleden
Koploper Internazionale verspeelt punten in titelstrijd Serie A

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.

15 uur geleden
Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

17 uur geleden
Voetbalsters Arsenal verslaan Olympique Lyon in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gewonnen van Olympique Lyon. In Londen versloeg de titelhouder van coach Renée Slegers de Franse ploeg met 2-1. De returnwedstrijd is zaterdag 2 mei in Frankrijk.

17 uur geleden
Vitesse stelt 'oude bekende' De Wit aan als algemeen directeur

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Joost de Wit aangesteld als tijdelijk algemeen directeur. Hij neemt de werkzaamheden over van Ben Mansvelder, die door ziekte afwezig is. De club uit Arnhem zegt in een persbericht voor een ervaren bestuurder te hebben gekozen met uitgebreide kennis van de club en het betaald voetbal. De 62-jarige De Wit was van 2013 tot en met 2019 ook al algemeen directeur van Vitesse.

17 uur geleden