Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje compleet op laatste training voor duel met Hongaren

Oranje compleet op laatste training voor duel met Hongaren

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal werkt de laatste training voor de wedstrijd van zaterdag tegen Hongarije in de Nations League af met de gehele groep. Aan het begin van de middag stapten alle 25 selectiespelers het veld in Zeist op. Alleen het eerste kwartier is openbaar, bondscoach Ronald Koeman gaat daarna verder achter gesloten deuren.

Frenkie de Jong is na een enkelblessure weer fit en kan in de Johan Cruijff ArenA vanaf het begin meedoen, meldde hij deze week. Het is de vraag wie Koeman verder op het middenveld neerzet. Met de eveneens van een blessure teruggekeerde Teun Koopmeiners, Ryan Gravenberch en Tijjani Reijnders heeft Oranje vier spelers die basisspeler zijn bij een Europese topclub. Ook Quinten Timber en Mats Wieffer zitten nog in de selectie.

Bij afwezigheid van Nathan Aké en Micky van de Ven lijkt Jurriën Timber tegen de Hongaren als linksback te gaan spelen. Jorrel Hato is de andere optie voor die positie.

Persconferentie

De vorige interlandperiodes liet Koeman Joshua Zirkzee een keer in de spits beginnen en het andere duel Brian Brobbey. Aan het begin van de week zei de bondscoach er nog niet uit te zijn of hij nu opnieuw gaat rouleren.

Koeman en doelman Bart Verbruggen geven om 14.00 uur een persconferentie.

De winnaar van het duel tussen Nederland en Hongarije plaatst zich voor de kwartfinales van de Nations League. Bij een gelijkspel volgt de beslissing dinsdag tijdens de laatste speelronde. Oranje gaat dan op bezoek bij Bosnië en Herzegovina en Hongarije ontvangt het al geplaatste Duitsland.

Meer uit Voetbal

Aangifte om vuurwerk Ajax, 10 tot 15 verdachten geïdentificeerd

AMSTERDAM (ANP) - De Johan Cruijff ArenA doet uiterlijk begin volgende week aangifte van onder meer huisvredebreuk, openlijke geweldpleging en brandstichting na het grootschalige afsteken van vuurwerk bij Ajax - FC Groningen afgelopen zondag. Er zijn na het bekijken van de beelden de afgelopen dagen tien tot vijftien verdachten geïdentificeerd, meldt Ajax aan het ANP. Het onderzoek loopt nog.

20 minuten geleden
Turkse voetballers opgepakt in onderzoek naar gokschandaal

ISTANBUL (ANP/AFP) - Het Openbaar Ministerie van Istanbul heeft opdracht gegeven om 46 mensen, onder wie 29 voetballers, te arresteren in het onderzoek naar het omvangrijke gokschandaal in Turkije. Van deze groep zijn er al 35 opgepakt, melden de aanklagers in een verklaring. 27 van de voetballers zouden hebben gegokt op wedstrijden van hun eigen team.

1 uur geleden
FC Utrecht maanden zonder Min en Van den Berg na operaties

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht moet het de komende maanden stellen zonder spits David Min en middenvelder Davy van den Berg. Min is dinsdag geopereerd aan een enkel en Van den Berg wacht maandag een ingreep vanwege aanhoudende knieklachten. Dat meldt de nummer 6 van de Eredivisie.

1 uur geleden
Manchester United laat zege glippen tegen West Ham

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft op eigen veld punten laten liggen tegen West Ham. De ploeg van coach Rúben Amorim bleef tegen de nummer 18 van de Premier League steken op 1-1. Bij winst was zijn ploeg opgeklommen naar de vijfde plaats in de Premier League.

13 uur geleden
De Graafschap wint zonder fans in Arnhem van Vitesse

ARNHEM (ANP) - De Graafschap is dankzij een zege (1-2) bij Vitesse in Arnhem opgeklommen naar de derde plaats in de eerste divisie. De ploeg van trainer Marinus Dijkhuizen dankte de winst aan een doelpunt van aanvoerder Reuven Niemeijer kort voor tijd.

14 uur geleden
Bosschaart na interim-periode Feyenoord op hoogste trainerscursus

ZEIST (ANP) - Pascal Bosschaart is toegelaten tot de cursus Voetbalcoach 5 voor het seizoen 2026-2027. Het is de hoogste trainerscursus van de voetbalbond KNVB. De oud-voetballer van onder meer FC Utrecht, Feyenoord en ADO Den Haag, werd eerder gepasseerd voor de opleiding die, mits afgerond, de UEFA-PRO-licentie oplevert. Daarmee kan een coach als hoofdtrainer bij een club uit het betaalde voetbal aan de slag.

17 uur geleden
Bundesliga voor vrouwen scheidt zich af van voetbalbond DFB

FRANKFURT (ANP/DPA) - De veertien voetbalclubs uit de Bundesliga voor vrouwen gaan hun eigen competitie organiseren zonder betrokkenheid van de Duitse voetbalbond DFB. De Frauen Bundesliga FBL e.V. wordt op 10 december officieel opgericht in het stadion van Eintracht Frankfurt.

19 uur geleden