Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje besteedt extra aandacht aan corners voor duel met Fransen

Oranje besteedt extra aandacht aan corners voor duel met Fransen

WOLFSBURG (ANP) - Het Nederlands elftal besteedt extra aandacht aan hoekschoppen van de tegenstander in aanloop naar het tweede groepsduel van vrijdag met Frankrijk op het EK. Reden daarvoor was de openingstreffer van Polen zondag in het eerste ontmoeting op de Europese eindronde in Hamburg. Aanvaller Adam Buksa wist zich zo te positioneren dat hij met Denzel Dumfries en Virgil van Dijk in zijn buurt raak kon koppen.

Ronald Koeman en Van Dijk benadrukten na de zwaarbevochten zege op Polen (1-2) dat de laatste drie tegentreffers van Oranje door een hoekschop zijn ingeleid. "Dat moeten we nu echt eens goed gaan analyseren", stelden de bondscoach en aanvoerder. "Het is ook een kwestie van afspraken maken en je daar aan houden."

"We hebben het er maandag over gehad", zei doelman Bart Verbruggen vlak voor de training in het AOK Stadion van Wolfsburg. "Ik denk dat het ook een kwestie van communicatie is, maar het is lastig om medespelers te bereiken in een vol stadion en bovendien gaat het zo snel. We hebben ook veel standaardsituaties goed verdedigd. Bovendien was die corner van Polen ook heel goed genomen. Laten we er nu ook niet een te groot ding van maken."

Meer uit Voetbal

FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

25 minuten geleden
Hänni bij RB Leipzig eerste vrouwelijke baas in de Bundesliga

LEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.

5 uur geleden
Saibari ziet PSV duel met Atlético kort na rust weggeven

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.

17 uur geleden
Voetbalsters FC Twente verliezen bij Arsenal in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.

17 uur geleden
Koundé kopt FC Barcelona naar zege op Eintracht Frankfurt

BARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.

17 uur geleden
Liverpool verlicht druk op trainer Slot met zege bij Inter

MILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.

17 uur geleden
PSV na stunt bij Liverpool in Eindhoven ten onder tegen Atlético

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.

17 uur geleden