Oranje besteedt extra aandacht aan corners voor duel met Fransen
WOLFSBURG (ANP) - Het Nederlands elftal besteedt extra aandacht aan hoekschoppen van de tegenstander in aanloop naar het tweede groepsduel van vrijdag met Frankrijk op het EK. Reden daarvoor was de openingstreffer van Polen zondag in het eerste ontmoeting op de Europese eindronde in Hamburg. Aanvaller Adam Buksa wist zich zo te positioneren dat hij met Denzel Dumfries en Virgil van Dijk in zijn buurt raak kon koppen.
Ronald Koeman en Van Dijk benadrukten na de zwaarbevochten zege op Polen (1-2) dat de laatste drie tegentreffers van Oranje door een hoekschop zijn ingeleid. "Dat moeten we nu echt eens goed gaan analyseren", stelden de bondscoach en aanvoerder. "Het is ook een kwestie van afspraken maken en je daar aan houden."
"We hebben het er maandag over gehad", zei doelman Bart Verbruggen vlak voor de training in het AOK Stadion van Wolfsburg. "Ik denk dat het ook een kwestie van communicatie is, maar het is lastig om medespelers te bereiken in een vol stadion en bovendien gaat het zo snel. We hebben ook veel standaardsituaties goed verdedigd. Bovendien was die corner van Polen ook heel goed genomen. Laten we er nu ook niet een te groot ding van maken."
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Oranje-international Donyell Malen verruilt Aston Villa op huurbasis voor AS Roma. De nummer 5 van de Serie A heeft een koopoptie opgenomen in de overeenkomst van de 26-jarige aanvaller. Dat meldt de Italiaanse club op de eigen website.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
11 uur geledenCOMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
14 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
15 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
16 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
17 uur geleden