Oranje beleeft in Parijs slechtste start van wedstrijd sinds 1919
PARIJS (ANP) - Oranje heeft in Parijs een dramatische start gekend van de EK-kwalificatiereeks. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman keek tegen Frankrijk al na 21 minuten tegen een 3-0-achterstand aan.
Bijna honderd jaar geleden begon het Nederlands elftal voor het laatst zo slecht aan een interland. In augustus van 1919 verloor Oranje met 4-1 van Zweden. Toen stond het na 20 minuten 3-0.
Antoine Griezmann, Dayot Upamecano en Kylian Mbappé waren vrijdagavond in de beginfase trefzeker voor de Fransen.
Oranje mist in het Stade de France een groot aantal beoogde basisspelers, onder wie Matthijs de Ligt en Frenkie de Jong.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook de thuiswedstrijd tegen Excelsior verloren (1-2). Noah Naujoks was met twee doelpunten de grote man bij de bezoekers uit Rotterdam.
6 minuten geledenBREDA (ANP) - PSV heeft met enige moeite bij NAC Breda gewonnen. De koploper ontsnapte aan puntenverlies door een treffer van Guus Til vlak voor rust en een paar uitstekende reddingen van doelman Matej Kovar (0-1).
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt zaterdagavond in de thuiswedstrijd tegen Excelsior met speciale rugnummers ter ere van Abdelhak Nouri. De rugnummers zijn voorzien van foto's van hem.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de terugkeer naar Camp Nou gevierd met een overwinning op Athletic Club uit Bilbao. Na een 2-0-ruststand won de thuisploeg met 4-0.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot blijft slecht presteren met Liverpool in de Premier League. De tegenstander van PSV woensdag in de Champions League verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (0-3), dat als nummer 19 van de ranglijst aan de twaalfde speelronde was begonnen.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Anton Gaaei begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Excelsior. De Deense rechtsback vervangt Lucas Rosa, die door een blessure ontbreekt in de selectie van de nummer 4 van de Eredivisie.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München moest tegen SC Freiburg even op gang komen, maar boekte daarna de tiende zege van het seizoen in elf duels. De bezoekers leidden na amper een kwartier met 2-0, maar na negentig minuten was het verschil duidelijk: 6-2.
3 uur geleden