Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje begint voorbereiding op laatste twee EK-kwalificatieduels

Oranje begint voorbereiding op laatste twee EK-kwalificatieduels

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal begint in Zeist aan de voorbereiding op de laatste twee EK-kwalificatiewedstrijden. Oranje traint om 12.00 uur. Bondscoach Ronald Koeman geeft om 11.00 uur eerst een persconferentie, waar hij onder meer zijn selectie toelicht.

Verdedigers Nathan Aké, Matthijs de Ligt en Micky van de Ven ontbreken met blessures, net als middenvelder Frenkie de Jong en aanvallers Memphis Depay, Steven Bergwijn en Brian Brobbey. Ajax-verdediger Jorrel Hato en Toulouse-spits Thijs Dallinga zitten voor het eerst bij de selectie.

Nederland speelt zaterdag om 20.45 uur in de Johan Cruijff ArenA tegen Ierland. Een zege volstaat voor plaatsing voor het EK. Lukt dat niet, dan volgt drie dagen later in Portugal tegen Gibraltar (20.45 uur Nederlandse tijd) een herkansing.

Het EK is komende zomer van 14 juni tot en met 14 juli in Duitsland. Aan het toernooi doen 24 landen mee. De loting is op zaterdag 2 december vanaf 18.00 uur in Hamburg. Gastland Duitsland, Engeland, Spanje, Schotland, Frankrijk, Turkije, België, Oostenrijk en Portugal zijn al zeker van deelname.

Meer uit Voetbal

Salah niet in selectie Liverpool voor CL-duel met Internazionale

LIVERPOOL (ANP) - Vedette Mohamed Salah ontbreekt in de selectie van Liverpool voor het duel met Internazionale in de Champions League. De 33-jarige Egyptenaar had kritiek geuit op trainer Arne Slot en de club nadat hij bij de afgelopen wedstrijden op de reservebank moest zitten. Ook Cody Gakpo ontbreekt in de selectie van Liverpool.

1 uur geleden
Voetbalclubs willen strafrechtelijke vervolging bij wangedrag

ZEIST (ANP) - De Eredivisie CV en Coöperatie Eerste Divisie hebben een oproep gedaan aan de overheid, politie en het Openbaar Ministerie om daders bij ernstige ongeregeldheden strafrechtelijk te vervolgen. De clubs uit het betaald voetbal zijn het er "unaniem" over eens dat er strenger gestraft moet worden. "De huidige sancties zijn niet afschrikwekkend genoeg."

2 uur geleden
Ajax tegen Qarabag zonder Sutalo, Taylor en Weghorst

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Qarabag FK in de Champions League niet beschikken over Josip Sutalo, Kenneth Taylor en Wout Weghorst. Het drietal is niet fit genoeg om mee te reizen naar Azerbeidzjan, meldt de Amsterdamse club. Ook James McConnell, Gerald Alders en Steven Berghuis blijven achter in Nederland.

2 uur geleden
Arbiter Gözübüyük leidt Klassieker tussen Ajax en Feyenoord

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Serdar Gözübüyük leidt de Klassieker Ajax - Feyenoord. De Eredivisiewedstrijd in de Johan Cruijff ArenA staat voor zondag om 14.30 uur op het programma.

2 uur geleden
Twee wedstrijden schorsing voor Fortuna-speler Hubner

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Justin Hubner. De verdediger kreeg zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Ajax (1-3) als invaller een rode kaart voor een harde tackle op Rayane Bounida.

3 uur geleden
Real Madrid maanden zonder geblesseerde verdediger Militão

MADRID (ANP) - Real Madrid kan de komende maanden niet beschikken over Eder Militão. De Braziliaanse verdediger heeft zondag in de met 2-0 verloren thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo een scheur in zijn linkerhamstring opgelopen, meldt de Spaanse voetbalclub.

3 uur geleden
Belgische oud-voetballer De Boeck overleden na hersenbloeding

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - Oud-profvoetballer Glen De Boeck is in de nacht van zondag op maandag op 54-jarige leeftijd overleden. De Belg kreeg vrijdag een zware hersenbloeding en lag sindsdien in coma. Dat meldt zijn familie.

10 uur geleden