Oranje begint na rustdag voorbereiding op duel met Roemenië
WOLFSBURG (ANP) - Het Nederlands elftal is begonnen aan de voorbereiding op de achtste finale van het EK, komende dinsdag tegen Roemenië. Aan het begin van de middag verscheen bondscoach Ronald Koeman met al zijn 26 selectiespelers op het veld van het AOK Stadion in Wolfsburg.
Oranje verloor dinsdag de laatste groepswedstrijd met 3-2 van Oostenrijk. Die nederlaag kwam hard aan. Woensdagavond besprak Koeman het duel uitgebreid met zijn spelersgroep, vertelde aanvoerder Virgil van Dijk. Pas na die bijeenkomst, gevolgd door nog een andere meeting, hoorden de spelers de uitslagen uit groep F en wisten ze dat Roemenië de volgende opponent is.
De achtste finale van Oranje is pas dinsdag. Koeman kon zijn spelers daardoor donderdag een vrije dag geven, waarbij partners, kinderen en familieleden welkom waren in en rond het hotel in Wolfsburg waar het Nederlands elftal verblijft.
Na de training van vrijdag zijn er ook zaterdag en zondag nog oefensessies in Wolfsburg. Maandag is in de Allianz Arena in speelstad München de laatste training in aanloop naar het duel met de Roemenen.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
1 uur geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
3 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
11 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
11 uur geledenRIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).
1 dag geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
1 dag geleden