Oranje begint met De Ligt en debutant Wieffer tegen Gibraltar
ROTTERDAM (ANP) - Matthijs de Ligt en Mats Wieffer beginnen met het Nederlands elftal aan de thuiswedstrijd tegen Gibraltar. De verdediger van Bayern München is hersteld van een buikgriep. Wieffer debuteert voor de nationale ploeg in De Kuip.
De Ligt miste vrijdag het verloren duel met Frankrijk (4-0). Ook Wieffer was volgens bondscoach Ronald Koeman onvoldoende fit voor een basisplaats in Stade de France. De 23-jarige Wieffer maakte vorig jaar de overstap van Excelsior naar Feyenoord.
Rechtsback Denzel Dumfries keert terug na een schorsing. Cody Gakpo, hersteld van een buikgriep, zit op de bank als het duel om 20.45 uur van start gaat.
Opstelling: Cillessen; Dumfries, De Ligt, Van Dijk en Aké; Wijnaldum, Wieffer en Depay; Berghuis, Weghorst en Simons.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
33 minuten geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
18 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
21 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
21 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
1 dag geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
1 dag geleden