Oranje begint met De Ligt aan training in Zeist
ZEIST (ANP) - Matthijs de Ligt is woensdag met het Nederlands elftal aan de training begonnen. De verdediger verrekte zaterdag zijn linkerlies en miste daardoor de oefenwedstrijd van Oranje tegen Georgië.
De medische staf van Oranje probeert De Ligt klaar te stomen voor de eerste wedstrijd van komende zondag op het EK tegen Oekraïne. Bondscoach Frank de Boer kan de verdediger van Juventus goed gebruiken. Hij moet ook al zijn aanvoerder Virgil van Dijk missen. De verdediger van Liverpool ontbreekt op het EK omdat hij niet op tijd is hersteld van een zware knieblessure.
Quincy Promes traint ook mee. De aanvaller is nog steeds verdachte in een steekpartij, waarbij zijn neef gewond is geraakt. De steekpartij zou vorig jaar eind juli in een loods in Abcoude hebben plaatsgevonden. Yehudi Moszkowicz, de advocaat van de neef van Promes, wil dat het Openbaar Ministerie nog voor het EK beslist of de international moet worden vervolgd. Hij dreigt een zogeheten 'artikel 12-procedure' aan te spannen om duidelijkheid te krijgen.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.
1 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.
4 uur geledenTIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.
4 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.
5 uur geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.
5 uur geledenLISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.
10 uur geleden