Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje begint met De Ligt aan training in Zeist

Oranje begint met De Ligt aan training in Zeist

ZEIST (ANP) - Matthijs de Ligt is woensdag met het Nederlands elftal aan de training begonnen. De verdediger verrekte zaterdag zijn linkerlies en miste daardoor de oefenwedstrijd van Oranje tegen Georgië.

De medische staf van Oranje probeert De Ligt klaar te stomen voor de eerste wedstrijd van komende zondag op het EK tegen Oekraïne. Bondscoach Frank de Boer kan de verdediger van Juventus goed gebruiken. Hij moet ook al zijn aanvoerder Virgil van Dijk missen. De verdediger van Liverpool ontbreekt op het EK omdat hij niet op tijd is hersteld van een zware knieblessure.

Quincy Promes traint ook mee. De aanvaller is nog steeds verdachte in een steekpartij, waarbij zijn neef gewond is geraakt. De steekpartij zou vorig jaar eind juli in een loods in Abcoude hebben plaatsgevonden. Yehudi Moszkowicz, de advocaat van de neef van Promes, wil dat het Openbaar Ministerie nog voor het EK beslist of de international moet worden vervolgd. Hij dreigt een zogeheten 'artikel 12-procedure' aan te spannen om duidelijkheid te krijgen.

Meer uit Voetbal

Hoofdrol Feyenoorder Hadj Moussa in laatste groepsduel Algerije

RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.

5 uur geleden
Linksback Hartman op Instagram: ik ga niet naar Ajax

BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.

6 uur geleden
Hartoperatie voormalig Braziliaans international Roberto Carlos

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.

7 uur geleden
Slot zit niet te wachten op herhaling van 'chaotisch gelijkspel'

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.

8 uur geleden
Boete oud-Ajacied Traoré op Afrika Cup voor beledigen arbiter

RABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.

8 uur geleden
Guardiola wil Rodri na blessure snel weer speelminuten geven

MANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.

8 uur geleden
Real Madrid begint nieuwe jaar zonder geblesseerde Mbappé

MADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.

10 uur geleden