Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje-aanvoerder Van Dijk vond Ecuador feller

Oranje-aanvoerder Van Dijk vond Ecuador feller

DOHA (ANP) - Volgens aanvoerder Virgil van Dijk was Ecuador in het WK-duel met Nederland vooral agressiever. Daarom kwam Oranje niet verder dan een gelijkspel (1-1). "Onze tegenstander is niet van wereldformaat, maar speelde wel heel fel", aldus Van Dijk bij de NOS. "Daardoor verloren wij toch te vaak de bal."

Van onderschatting was in elk geval geen sprake, zo zei hij na het voor Oranje tegenvallende duel. "We hadden ons goed voorbereid. We waren er ook klaar voor. Het begin was ook goed, maar over het algemeen was ons tempo te laag. Daardoor gaven wij hen de kans er bovenop te zitten en werd het voor ons steeds lastiger. Maar we speelden tegen een goede ploeg, laten we dat niet vergeten."

Meer uit Voetbal

FC Twente herstelt zich na rust en klopt Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.

1 uur geleden
Bayern München wint thuis overtuigend van Union Berlin

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de koppositie in de Bundesliga verstevigd met een zege op Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0.

1 uur geleden
Liverpool verliest van Brighton door uitblinker Welbeck

BRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.

4 uur geleden
Japanse voetbalsters winnen veelbesproken Aziatisch kampioenschap

SYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.

7 uur geleden
SC Cambuur verliest en kan dit weekend nog niet promoveren

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.

21 uur geleden
Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

22 uur geleden
Napoli naar tweede plaats Serie A door zege op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.

22 uur geleden