Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje-aanvoerder Van Dijk: het moet beter

Oranje-aanvoerder Van Dijk: het moet beter

DOHA (ANP) - Volgens aanvoerder Virgil van Dijk heeft Oranje tegen Senegal (2-0) geen moment overwogen om genoegen te nemen met een punt. "We zijn blijven geloven in de overwinning, ook in de wetenschap dat we in de tweede helft nog veel kwaliteit konden inbrengen", zei hij bij de NOS. Helemaal tevreden was hij na de overwinning, door treffers in de slotfase, echter niet. "Het moet beter."

"Af en toe was ons spel in de jacht op de openingstreffer te geforceerd", vervolgde de verdediger van Liverpool. "Soms was het moeilijk. De tegenstander zakte veel in en kwam er snel uit bij balverlies aan onze kant. Vooral op dat punt moeten we ons verbeteren, aangezien ook onze volgende tegenstander Ecuador gevaarlijk is in de counter. Maar mijn gevoel zegt dat het vanaf nu alleen maar beter zal gaan."

Van Dijk droeg niet de veelbesproken OneLove-band, die staat voor verbinding en tegen alle vormen van discriminatie is. Op last van de FIFA had hij de gele kaart gekregen als hij dat wel had gestaan. "We waren bereid een statement te maken, maar om met een gele kaart aan de wedstrijd te beginnen, is niet zo handig. Vooral niet op mijn positie. Ik had de band graag gedragen, maar niet ten koste van alles. Jammer dat het niet kon, maar ik ben hier in de eerste plaats als voetballer."

Meer uit Voetbal

Trainer Bosz gunt Veerman transfer naar Dortmund

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV gunt Joey Veerman een transfer naar Borussia Dortmund. "Ik heb ook bij Dortmund gewerkt en ik weet wat voor een mooie club dat is", zei hij na een nipte uitzege op Excelsior (1-2). "Maar ik weet daar verder niets van. Ik zit nu over iets te kletsen waar ik niets van weet. Dus dat heeft geen zin."

10 uur geleden
Fortuna Sittard boekt nipte zege op SC Cambuur

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur (3-1) gewonnen.

11 uur geleden
PSV verslaat Excelsior met klein verschil in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - PSV heeft de eerste competitiezege van het nieuwe seizoen binnen. De titelverdediger uit Eindhoven won de uitwedstrijd tegen Excelsior (1-2), na een teleurstellend gelijkspel vorige week in het thuisduel met Fortuna Sittard (2-2).

12 uur geleden
AZ vervolgt veelbelovende start van seizoen met zege in Utrecht

UTRECHT (ANP) - AZ is het seizoen voortvarend begonnen. De winnaar van de Johan Cruijff Schaal won ook de uitwedstrijd tegen FC Utrecht (1-4), na een zege vorig weekend voor eigen publiek op ADO Den Haag (2-0).

13 uur geleden
NEC laat Willem II na rust kansloos in Tilburg

TILBURG (ANP) - NEC heeft in de tweede helft ver afstand genomen van Willem II in Tilburg (1-4). De club kan zich nu richten op de thuiswedstrijd van woensdag tegen Bodø/Glimt in de play-offs van de Champions League.

15 uur geleden
PSG neemt wereldkampioen Torres over van FC Barcelona

PARIJS (ANP) - Ferran Torres maakt de overstap van FC Barcelona naar Paris Saint-Germain. Dat hebben beide clubs zaterdag bekendgemaakt. De 26-jarige aanvaller, die deze zomer met Spanje wereldkampioen werd, heeft in Parijs getekend tot 2031.

22 uur geleden
Sparta boekt bij Telstar eerste seizoenszege

VELSEN (ANP) - Sparta Rotterdam heeft bij Telstar de eerste overwinning van het seizoen geboekt. De ploeg van trainer Rogier Meijer won in Velsen met 3-1. Marvin Young, Nökkvi Thórisson en Robin van Cruijsen scoorden voor Sparta. Abdelnour Soualhia maakte een doelpunt voor Telstar.

1 dag geleden