Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje-aanvoerder Van Dijk: het moet beter

Oranje-aanvoerder Van Dijk: het moet beter

DOHA (ANP) - Volgens aanvoerder Virgil van Dijk heeft Oranje tegen Senegal (2-0) geen moment overwogen om genoegen te nemen met een punt. "We zijn blijven geloven in de overwinning, ook in de wetenschap dat we in de tweede helft nog veel kwaliteit konden inbrengen", zei hij bij de NOS. Helemaal tevreden was hij na de overwinning, door treffers in de slotfase, echter niet. "Het moet beter."

"Af en toe was ons spel in de jacht op de openingstreffer te geforceerd", vervolgde de verdediger van Liverpool. "Soms was het moeilijk. De tegenstander zakte veel in en kwam er snel uit bij balverlies aan onze kant. Vooral op dat punt moeten we ons verbeteren, aangezien ook onze volgende tegenstander Ecuador gevaarlijk is in de counter. Maar mijn gevoel zegt dat het vanaf nu alleen maar beter zal gaan."

Van Dijk droeg niet de veelbesproken OneLove-band, die staat voor verbinding en tegen alle vormen van discriminatie is. Op last van de FIFA had hij de gele kaart gekregen als hij dat wel had gestaan. "We waren bereid een statement te maken, maar om met een gele kaart aan de wedstrijd te beginnen, is niet zo handig. Vooral niet op mijn positie. Ik had de band graag gedragen, maar niet ten koste van alles. Jammer dat het niet kon, maar ik ben hier in de eerste plaats als voetballer."

Meer uit Voetbal

RC Lens verslaat Paris Saint-Germain en wint Franse supercup

LENS (ANP) - RC Lens heeft Paris Saint-Germain verslagen in de strijd om de Trophée des Champions, de Franse supercup. De Franse bekerwinnaar won in het eigen stadion met 1-0 van de landskampioen.

1 uur geleden
Trainer Veldman geniet als Heerenveen de ArenA stil krijgt

AMSTERDAM (ANP) - Robin Veldman was een tevreden trainer na het gelijkspel tegen Ajax (2-2). "We hebben na rust de ArenA stil gekregen", zei hij vlak na de wedstrijd. "Dan weet je dat je goed bezig bent."

3 uur geleden
Trainer Míchel ziet Ajax na rust instorten tegen Heerenveen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Míchel Sánchez zag dat Ajax energie miste in de tweede helft van het thuisduel met sc Heerenveen (2-2). "Ik weet niet hoe dat komt", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Misschien omdat we de laatste weken veel duels hebben gespeeld. Na rust verloren we de controle over de wedstrijd. We konden geen druk meer zetten en daardoor niet meer goed aanvallen."

4 uur geleden
Ajax verspeelt voorsprong en punten tegen sc Heerenveen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een stroef optreden tegen sc Heerenveen afgesloten met puntenverlies (2-2). De club verspeelde een voorsprong van 2-0 in de Johan Cruijff ArenA, het stadion dat deze week de dertigste verjaardag viert.

5 uur geleden
Arsenal verslaat Manchester City in strijd om Community Shield

CARDIFF (ANP) - Arsenal heeft Manchester City zondag verslagen in de strijd om de Community Shield, de Engelse supercup. De landskampioen was in het Principality Stadium in Cardiff met 3-0 te sterk voor de winnaar van de FA Cup.

6 uur geleden
Van Bronckhorst bezorgd over continuïteit in spel Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst maakt zich zorgen over het feit dat Feyenoord niet negentig minuten het eigen spel weet te spelen. "We moeten hiervan leren en met een frisse blik vooruitkijken", zei Van Bronckhorst tegen ESPN na een 2-2 gelijkspel tegen Go Ahead Eagles. Feyenoord gaat zondag op bezoek bij Cambuur.

7 uur geleden
FC Twente verslaat PEC Zwolle en heeft eerste punten binnen

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft thuis tegen PEC Zwolle de eerste overwinning van het seizoen geboekt. De ploeg van trainer John van den Brom won met 3-1 en maakte in de tweede helft het verschil.

7 uur geleden