Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Opvouwbare mobiele telefoon is toekomst van Samsung

Opvouwbare mobiele telefoon is toekomst van Samsung

SUWON (ANP/BLOOMBERG/RTR) - Samsung zet in de komende maanden flink in op opvouwbare smartphones. Die telefoons met een groot buigbaar scherm moeten doorbreken bij een groter publiek en daartoe gaat de Zuid-Koreaanse elektronicaproducent een grote promotiecampagne voeren. Die begint over enkele weken als het bedrijf zijn nieuwste generatie topmodellen smartphones introduceert.

Tijdens die introductie wordt vermoedelijk de Samsung Fold 3 geïntroduceerd. Die derde versie van Samsungs opvouwbare mobiele telefoon krijgt de ruimte omdat Samsung geen nieuw model uit de Galaxy Note-serie op de markt zou brengen. De prijs van het opvouwbare toestel is daarbij nog wel een heikel punt. De Fold 2 kost in Nederland 1600 euro en dat is aan de hoge kant voor zelfs een topmodel smartphone.

Desondanks denkt Samsung dat de flexibele telefoons een succes worden. Vanaf de tweede jaarhelft dragen die toestellen al bij aan de winstgevendheid, aldus het Zuid-Koreaanse bedrijf.

In het tweede kwartaal behaalde Samsung een winst van 9,6 biljoen won, omgerekend ruim 7 miljard euro. Die werd aangejaagd door een sterke vraag naar geheugenchips die volgens Samsung nog wel even aanhoudt. De omzet van het Koreaanse bedrijf kwam uit op 63,7 biljoen won, wat zo'n 47 miljard euro is.

Meer uit Financieel

Duitse wijnbouwers kampen met grote crisis, waarschuwt branche

BERLIJN (ANP/DPA/BELGA) - Duitse wijnbouwers kampen met hun grootste crisis in decennia. Dat komt omdat de prijs die ze krijgen bij de verkoop van de wijn niet meer opweegt tegen de productiekosten, staat in een rapport van de Duitse belangenorganisatie voor de landbouw DBV.

9 uur geleden
China versoepelt beursregels voor makers herbruikbare raketten

BEIJING (ANP/RTR) - China wil de kloof in zijn ruimtevaartcapaciteiten in vergelijking met de Verenigde Staten verkleinen. Daarom versoepelt het Aziatische land de beursregels voor Chinese bedrijven die herbruikbare commerciële raketten ontwikkelen.

13 uur geleden
Toezichthouder grijpt in bij DB om slechte planning werkzaamheden

BERLIJN (ANP/DPA) - De Duitse spoorwegtoezichthouder grijpt in bij Deutsche Bahn om een belabberde planning van spoorwerkzaamheden, waardoor treindienstregelingen verstoord raken. In de zomer informeerde Deutsche Bahn andere spoorvervoerders slechts op tijd over 62 procent van de werkzaamheden, een aandeel dat in de late herfst daalde naar 55 procent.

13 uur geleden
Breedste schip ooit vaart via kanaal door Zeeuws-Vlaanderen

GENT (ANP) - Het Kanaal Gent-Terneuzen, dat loopt door Zeeuws-Vlaanderen, ontvangt maandag voor het eerst een schip van meer dan 38 meter breed. Dat is nooit eerder gebeurd, meldt het Belgische persbureau Belga.

14 uur geleden
Winsten in Chinese industrie dalen tweede maand op rij

BEIJING (ANP/BLOOMBERG) - De winsten van Chinese industriebedrijven zijn in november voor de tweede maand op rij gedaald. Dat wijst op een verzwakkende binnenlandse vraag en aanhoudende prijsdalingen bij de industriebedrijven.

14 uur geleden
Onderzoek de Volkskrant: Defensie verreweg grootste werkgever

AMSTERDAM (ANP) - Defensie is met afstand de grootste werkgever van Nederland, heeft de Volkskrant uitgezocht. Volgens onderzoek van de krant was Defensie eind vorig jaar goed voor 74.333 voltijdsbanen. Dat is bijna een vijfde meer dan in het vorige onderzoek vijf jaar geleden.

15 uur geleden
China legt sancties op aan Amerikaanse defensiebedrijven

BEIJING (ANP/RTR) - Het Chinese ministerie van Buitenlandse Zaken heeft sancties aangekondigd tegen tien individuen en twintig Amerikaanse defensiebedrijven vanwege wapenverkoop aan Taiwan.

17 uur geleden