Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Opsporingstiplijn politie weer bereikbaar, andere lijnen nog niet

Opsporingstiplijn politie weer bereikbaar, andere lijnen nog niet

DEN HAAG (ANP) - De Opsporingstiplijn van de politie is weer bereikbaar. Mensen kunnen weer naar 0800-6070 bellen voor tips over de 10-jarige Hebe, voor wie de politie een amber alert uitstuurde. De andere landelijke nummers, zoals 0900-8844, hebben voor zover bekend nog wel last van de storing die voor uitval van de lijnen zorgde. Alarmnummer 112 is wel te bellen.

De nummers lagen volgens een woordvoerder "er zo goed als uit" door een storing. Wat de precieze oorzaak is en wanneer alle informatielijnen het weer doen, kon de politie nog niet meteen zeggen.

Ook Meldpunt 144, de tiplijn voor het melden van verwaarlozing en mishandeling van dieren, is vooralsnog niet bereikbaar. Dat komt volgens de politie door dezelfde storing. Het meldpunt verwijst bij spoed naar 112 en heeft een link getwitterd voor niet-spoedeisende zaken.

Meer uit Binnenland

Weer 140 asielzoekers in opvang Groningen, 20 à 30 buitenslapers

TER APEL (ANP) - Van dinsdag op woensdag hebben ongeveer 140 asielzoekers de nacht doorgebracht in de opvang in congrescentrum Hanzeplaza in Groningen, net als de nacht ervoor. Voor hen was geen plek in het opvangcentrum in Ter Apel. Zo'n 20 tot 30 mensen hebben ervoor gekozen om in Ter Apel te blijven en buiten te slapen, zegt een woordvoerster van het Rode Kruis.

24 minuten geleden
Vrachtmedewerker op Schiphol aangehouden, zou data hebben gelekt

DEN HAAG (ANP) - De Koninklijke Marechaussee heeft vorige week dinsdag op Schiphol een medewerker van een vrachtafhandelingsbedrijf aangehouden die mogelijk gegevens uit bedrijfssystemen met criminelen heeft gedeeld. Dat heeft de marechaussee woensdag bekendgemaakt.

1 uur geleden
Nederland zet met Duitsers NAVO-hoofdkwartier op in Estland

DEN HAAG/TALLINN (ANP) - Nederland en Duitsland sturen militairen naar Estland om daar een hoofdkwartier op te zetten dat er de NAVO-verdediging moet leiden. Enkele tientallen militairen van een Nederlands-Duitse eenheid worden daarvoor waarschijnlijk ingezet, zeggen ingewijden.

1 uur geleden
Risico op natuurbranden in meeste regio's opnieuw verhoogd

DEN HAAG (ANP) - In een groot deel van Nederland geldt een verhoogd risico op natuurbranden, is te zien op een kaart van de brandweer. Woensdagochtend is in 17 van de 25 veiligheidsregio's fase 2 van kracht, het hoogste niveau.

3 uur geleden
Drug 3-MMC is bijna nooit wat het lijkt, ziet Trimbos-instituut

UTRECHT (ANP) - Drugs die worden verkocht als 3-MMC, bevatten in werkelijkheid vrijwel nooit echt die stof. Van de samples die vorig jaar zijn getest via het Drugs Informatie en Monitoring Systeem (DIMS) bleek slechts 3 procent 3-MMC te bevatten, laat het Trimbos-instituut weten.

4 uur geleden
Uitbreiding landelijke jeugdbevoegdheden voor boa's per 1 juni

UTRECHT (ANP) - Buitengewoon opsporingsambtenaren (boa's) in de openbare ruimte krijgen uitgebreidere mogelijkheden bij strafbare feiten gepleegd door jongeren. Per 1 juni 2026 kunnen deze boa's minderjarigen een reprimande geven of naar Halt verwijzen, zo maakte de stichting Halt bekend. De uitbreiding moet bijdragen aan meer rechtsgelijkheid en een pedagogische omgang met jongeren.

5 uur geleden
KLM-vlucht Amsterdam tankt in Frans-Guyana om brandstoftekort

PARAMARIBO (ANP) - KLM-vlucht KL714 van Paramaribo naar Amsterdam is dinsdag kort na vertrek vanaf de Johan Adolf Pengel-luchthaven in Suriname niet rechtstreeks naar Schiphol gevlogen, maar eerst uitgeweken naar Frans-Guyana om bij te tanken. Dat schrijft de Surinaamse nieuwssite Waterkant.

7 uur geleden