Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Opslagtanks Vopak iets minder vol

Opslagtanks Vopak iets minder vol

ROTTERDAM (ANP) - De opslagtanks van tankopslagbedrijf Vopak waren in het tweede kwartaal iets minder gevuld dan in de eerste drie maanden van dit jaar. De tanks zaten in doorsnee voor 88 procent vol, tegen 89 procent in het eerste kwartaal. In de tanks wordt vooral olie opgeslagen maar ook gassen, biobrandstoffen en chemicaliën.

De dalende bezettingsgraad heeft waarschijnlijk te maken met de sterke vraag naar olie door het economisch herstel van de coronacrisis. Vopak zei eind vorig jaar al dat het steeds minder profiteerde van het zogeheten contango-effect, waarbij speculanten olie opslaan in afwachting van prijsstijgingen. De totale wereldwijde opslagcapaciteit van het bedrijf bedraagt 35,9 miljoen kubieke meter.

Vopak, dat een grote speler is in de haven van Rotterdam, boekte in de afgelopen periode een nettowinst van ruim 76 miljoen euro, wat iets meer is dan in het eerste kwartaal van dit jaar. De onderneming is bezig met uitbreidingsprojecten in China en op de Rotterdamse Maasvlakte.

Meer uit Financieel

Paramount Skydance sluit overnamedeal met Warner Bros.

NEW YORK (ANP/BLOOMBERG/RTR) - Entertainment- en mediaconcern Paramount Skydance heeft een definitieve overeenkomst gesloten om branchegenoot Warner Bros. Discovery over te nemen. Bij de deal wordt Warner Bros. gewaardeerd op 110 miljard dollar, zo'n 93,1 miljard euro. Volgens Paramount is de overeenkomst unaniem goedgekeurd door de raden van bestuur van beide bedrijven. Naar verwachting wordt de overname in het derde kwartaal van dit jaar afgerond.

37 minuten geleden
BMW roept opnieuw honderdduizenden auto's terug om brandgevaar

MÜNCHEN (ANP/DPA) - BMW roept wereldwijd opnieuw honderdduizenden auto's terug vanwege mogelijk brandgevaar. Hierdoor zijn mogelijk 337.374 voertuigen getroffen, werd vrijdag bekend via een publicatie in de database van de Duitse transportautoriteit KBA.

52 minuten geleden
Paramount Skydance wint op Wall Street na overnamebericht Warner

NEW YORK (ANP) - Entertainmentconcern Paramount Skydance won vrijdag op de aandelenbeurzen in New York. Persbureau Reuters meldde op basis van een audiofragment dat branchegenoot Warner Bros. Discovery heeft ingestemd met een overname door Paramount ter waarde van 110 miljard dollar. Het aandeel steeg 20,8 procent.

54 minuten geleden
Reuters: Warner Bros. stemt in met overname door Paramount

NEW YORK (ANP/RTR/BLOOMBERG) - Entertainment- en mediaconcern Warner Bros. Discovery heeft ingestemd met een overname door Paramount Skydance. Dit blijkt volgens Reuters uit een audiofragment van een wereldwijde bijeenkomst van het bedrijf dat door het persbureau is beoordeeld.

1 uur geleden
KPN eist dat Ziggo stopt met 'misleidend gebruik' term glasvezel

DEN HAAG (ANP) - KPN eist dat Ziggo stopt met het gebruik van de term glasvezel en variaties daarop in de marketing. Daarover heeft het bedrijf een rechtszaak aangespannen, die woensdag plaatsvindt in Den Haag. Ziggo spreekt op de website van een "glasvezel-kabel" en die term zet consumenten op het verkeerde been, aldus KPN. Het is nog niet bekend wanneer de uitspraak komt.

4 uur geleden
Chipbedrijven stijgen op Damrak na forse verliezen

AMSTERDAM (ANP) - ASMI, Besi en ASML stegen vrijdag op het Damrak, na de flinke verliezen van de chipbedrijven donderdag. Die gingen toen omlaag op de aandelenbeurs in Amsterdam na de kwartaalcijfers van Nvidia.

5 uur geleden
Odido wil niet zeggen of data slachtoffers stalking zijn gelekt

DEN HAAG (ANP) - Odido wil niet zeggen of bij de gestolen data gevoelige gegevens zijn gepubliceerd van slachtoffers van huiselijk geweld of stalking. RTL Nieuws meldde vrijdag in de gestolen gegevens gevoelige informatie te hebben gevonden van meerdere mensen die worden gestalkt of bedreigd.

5 uur geleden