Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oprit A1 bij Oldenzaal dicht door afval, A50 weer open

Oprit A1 bij Oldenzaal dicht door afval, A50 weer open

HENGELO (ANP) - De oprit van de snelweg A1 bij Oldenzaal is dinsdagochtend in beide richtingen afgesloten, meldt Rijkswaterstaat. Op beelden van lokale media is te zien dat protesterende boeren afval hebben achtergelaten. In de berm woedt een brand. Hulpdiensten zijn bezig de weg op te ruimen en schoon te maken.

Ook een eindje verderop bij Hengelo is een oprit dicht om opruimwerkzaamheden. Daarnaast blokkeerden boeren volgens lokale media dinsdagochtend een rotonde in Beckum, tussen Hengelo en Haaksbergen. Ze lieten zand, groenafaval en trekkerbanden achter op de weg en staken hooibalen in brand.

Maandagavond protesteerden boeren op verschillende snelwegen in het hele land. Deze protesten lijken dinsdagochtend elders nauwelijks meer voor problemen te zorgen. Volgens Rijkswaterstaat is ook de A50 bij Beekbergen heropend. Specialisten zijn daar hele nacht bezig weggeweest om de snelweg begaanbaar te maken na een asbestbrand in de berm.

Meer uit Binnenland

Voorzitter politiebond: ongekend veel geweld tegen politie

AMSTERDAM (ANP) - Er is ongekend veel geweld tegen politie en hulpverleners tijdens de jaarwisseling, meldt voorzitter van de Nederlandse Politiebond Nine Kooiman op X. Zelf draait ze een dienst mee in Amsterdam, waar ze al drie keer bekogeld zou zijn.

16 minuten geleden
Brand in toren Vondelkerk in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - In de toren van de Vondelkerk in Amsterdam is tijdens de nieuwjaarsnacht brand uitgebroken. Dat ziet een verslaggever. De kerk staat bij het Vondelpark in de hoofdstad.

1 uur geleden
NL-Alert: extreem druk bij 112, bel alleen bij levensgevaar

DEN HAAG (ANP) - Het is "extreem druk" bij het alarmnummer 112, meldt NL-Alert kort na de jaarwisseling. Mensen moeten het nummer alleen bellen bij levensbedreigende situaties.

1 uur geleden
Hoofdprijs Oudejaarstrekking gevallen in Amstelveen en Nuenen

RIJSWIJK (ANP) - De hoofdprijs van de Oudejaarstrekking van de Staatsloterij is gevallen op twee halve Oudejaarsloten die zijn verkocht in Amstelveen en Nuenen. De winnaars krijgen elk 15 miljoen euro belastingvrij.

1 uur geleden
Uitslaande brand in vuurwerkwinkel in Hillegom

HILLEGOM (ANP) - In het Zuid-Hollandse Hillegom woedt brand bij een vuurwerkverkooppunt. Dat meldt de Veiligheidsregio Hollands Midden. De brand is uitslaand, wat betekent dat de vlammen buiten te zien zijn.

1 uur geleden
Nieuwe jaar in Nederland begonnen

DEN HAAG (ANP) - 2026 is officieel begonnen in Nederland. Op veel plekken wordt het nieuwe jaar ingeluid met vuurwerk.

1 uur geleden
Politie in Breda bekogeld met molotovcocktails

BREDA (ANP) - Politieagenten zijn in Breda bekogeld met molotovcocktails en stoeptegels. Er is een politievoertuig vernield. Vijf mensen zijn opgepakt, meldt de politie.

1 uur geleden