Oprichter Picnic denkt dat helft leveringen straks maaltijd bevat
OUDERKERK AAN DE AMSTEL (ANP) - Onlinesupermarkt Picnic verwacht de komende jaren flink te groeien met de bezorging van zijn maaltijden. Dat heeft directeur en medeoprichter Michiel Muller van Picnic deze week gezegd tijdens een evenement over de landelijke uitrol van de maaltijdbezorgdienst Picnic Kookt. Hij denkt dat over een paar jaar bij de helft van de bestellingen van de onlinesupermarkt ook een maaltijd zit.
In een interview met het ANP zegt hij "behoorlijk hoge" verwachtingen van Picnic Kookt te hebben, nadat de dienst deze zomer in een aantal Nederlandse steden is getest. "Vandaag zat in bijna 10 procent van de bestellingen een Picnic Kookt-maaltijd. Dat is heel goed", stelt hij.
Gemiddeld bezorgt Picnic volgens hem zo'n 40.000 bestellingen per dag in Nederland. Daarnaast is het bedrijf ook actief in Duitsland en Frankrijk. Picnic wil de maaltijdbezorgdienst later ook in die landen introduceren. Wanneer is nog niet bekend.
Gezondere optie
De maaltijden worden tegelijk met de rest van de boodschappen bezorgd. Mensen kunnen die opwarmen wanneer ze willen eten. De bezorgers zijn daarom niet langer onderweg dan voorheen en klanten hoeven niet langer op hun boodschappen te wachten, aldus Muller. "In de kratten zit altijd wel ruimte voor een paar maaltijden."
Picnic Kookt kan volgens Muller een gezondere optie zijn dan concurrenten als Thuisbezorgd.nl voor huishoudens die van tevoren al weten dat ze op een bepaalde dag weinig tijd hebben om te koken. "Dit bepaal je echt en dan zorg je ervoor dat je het in huis hebt. Het andere is meer van: er is paniek en ik moet nu iets hebben", beweert hij. Muller stelt ook dat de maaltijden van Picnic Kookt lijken op hoe mensen zelf koken.
Meer uit Financieel
BERLIJN (ANP/BLOOMBERG/RTR) - De geplande investering van 4 miljard dollar in de Verenigde Staten zal de wereldwijde positie van het merk Volkswagen ten goede komen. Dat zegt Gernot Döllner, de topman van Audi. Audi valt onder het Volkswagen-concern.
17 uur geledenMOSKOU (ANP) - Rusland is bereid om elke gewenste hoeveelheid diesel aan de Verenigde Staten te leveren. Dat heeft de Russische vicepremier Alexander Novak gezegd volgens de Russische staatszender Vesti.
18 uur geledenSCHIPHOL (ANP) - Er zijn zondag vluchten geschrapt vanaf Schiphol door harde wind. Dat bevestigt een woordvoerder van de luchthaven. Volgens het vluchtschema op de website gaat het om tientallen vluchten van KLM, maar ook van easyJet en Lufthansa.
21 uur geledenPERRY (ANP/RTR) - Audi gaat een assemblagefabriek bouwen in Georgia die jaarlijks 200.000 SUV's gaat produceren. Dat kondigde de Amerikaanse president Donald Trump aan bij een rally in Perry in Georgia.
23 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Franse luxewinkels hebben houten platen aangebracht op de ruiten van winkels uit angst voor vernielingen tijdens nieuwe protesten van studenten, vakbonden en andere groepen die voor zaterdag zijn aangekondigd. Het gaat onder meer om dichtgetimmerde Parijse winkels van horlogemerk Rolex, diamantverkoper De Beers, sportartikelenmerk Adidas en modemerk Hugo Boss.
1 dag geledenPARIJS (ANP/BLOOMBERG) - Kredietbeoordelaar Moody's laat de Franse kredietwaardigheid nog onveranderd, ondanks de grote onrust over de hoge staatsschuld, politieke impasse en de massale straatprotesten in Frankrijk. De rating blijft Aa3 met een negatieve outlook, wat betekent dat er wel een verlaging kan komen.
1 dag geledenLONDEN (ANP/BLOOMBERG) - Het Britse winkel- en sportconcern Frasers Group zegt dat het de controle over het Duitse modemerk Hugo Boss heeft overgenomen. Het concern meldt vrijdag in een verklaring zijn belang in het merk te hebben uitgebreid naar 50,08 procent, na een nieuwe aankoop van aandelen Hugo Boss.
2 dagen geleden