Opnieuw zege Noorwegen in uitwedstrijd
SOLNA (ANP) - Noorwegen heeft in de Nations League B zijn tweede zege geboekt en opnieuw in een uitwedstrijd. Na Servië (0-1) werd zondagavond in Solna Zweden bedwongen: 1-2. Beide Noorse treffers kwamen, bijna vanzelfsprekend, op naam van Erling Haaland. De eerste maakte hij vanaf de strafschopstip. In blessuretijd deed de jonge aanvaller van Manchester United Anthony Elanga nog iets terug.
In de Noorse ploeg had Feyenoorder Marcus Pedersen een basisplaats. Zijn Rotterdamse ploeggenoot Fredrik Aursnes ontbrak.
Servië revancheerde zich in Belgrado ten koste van Slovenië: 4-1. Ajacied Dusan Tadic onderscheidde zich met twee assists. Sergej Milinkovic-Savic en Nemanja Radonjic profiteerden van dat voorbereidende werk. De andere doelpunten kwam op naam van Aleksandar Mitrovic en Luka Jovic. Petar Stojanovic scoorde tegen namens de Slovenen. Dat betekende tijdelijk de 1-1.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
8 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
8 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
10 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.
10 uur geleden