Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Opnieuw uitzege Fortuna: 1-2 bij RKC Waalwijk

Opnieuw uitzege Fortuna: 1-2 bij RKC Waalwijk

WAALWIJK (ANP) - Fortuna Sittard heeft opnieuw een uitwedstrijd gewonnen. De ploeg van trainer Sjors Ultee was in Waalwijk met 2-1 te sterk voor RKC. Het was al de vierde zege in de laatste vijf uitwedstrijden voor de Limburgers, die klommen naar de elfde plaats in de Eredivisie. De goals van Fortuna kwamen op naam van Mats Seuntjens en Lisandro Semedo. David Min scoorde voor RKC, dat op de vijftiende plaats blijft hangen in de gevarenzone.

De twee ploegen hielden elkaar in de eerste helft goed in bedwang. Fortuna was als eerste gevaarlijk, maar spits Seuntjens schoot op de paal. Daarna werd de thuisploeg gevaarlijker met wat schoten van afstand, maar doelman Yanick van Osch van Fortuna kon ze tegenhouden.

Tien minuten na rust sloeg Seuntjens toe. Hij stond voor het eerst sinds de thuiswedstrijd tegen RKC op 22 december in de basis. De spits stond op de juiste plek toen George Cox doorzette over links en een strakke voorzet gaf. Een kleine tien minuten later verdubbelde Semedo de voorsprong. Hij liep de bal binnen in de rebound.

RKC vocht zich terug in de wedstrijd. De aansluitingstreffer diende zich al aan toen Anas Tahiri op de paal schoot. Invaller David Min rondde in de 84e minuut wel goed af. Een hectische slotfase volgde, waarin RKC bleef aandringen en nogmaals de paal raakte, maar niet meer wist te scoren.

Meer uit Voetbal

Messi nieuwe eigenaar Catalaanse vijfdeklasser Cornellà

BARCELONA (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi is de nieuwe eigenaar van de UE Cornellà, een club uit Catalonië die uitkomt op het vijfde Spaanse niveau. De club uit een buitenstad van Barcelona verspreidde het nieuws op zijn website.

1 uur geleden
AZ zonder Goes, Mijnans, Smit en Parrott tegen Sjachtar

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld houdt donderdag in de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League nagenoeg alle belangrijke spelers buiten zijn elftal. Verdediger Wouter Goes, middenvelders Sven Mijnans en Kees Smit en spits Troy Parrott zitten op de reservebank of blijven, in het geval van Goes, zelfs helemaal buiten de selectie.

1 uur geleden
Ajax verliest in oefenduel van FC Twente

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een 1-0-nederlaag geleden in een oefenwedstrijd tegen FC Twente. Op sportcomplex De Toekomst bleven de doelpunten lang uit. Na ruim 80 minuten maakte Bjorn Titulaer namens de bezoekers het enige doelpunt van de wedstrijd.

2 uur geleden
Middenvelder Proper klom met NEC van eerste divisie naar de top

NIJMEGEN (ANP) - NEC is van ver gekomen. Dat zei middenvelder Dirk Proper (24) donderdag in het Goffertstadion tegen het ANP in aanloop naar de bekerfinale van zondag tegen AZ. "Ik moet zeggen dat het wel echt heel hard is gegaan", zei Proper, die zes seizoenen geleden zijn debuut maakte voor NEC in de eerste divisie.

3 uur geleden
Liverpool bevestigt scheur in achillespees Ekitike, spits mist WK

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

6 uur geleden
Kort geding NAC Breda over duel met Go Ahead Eagles op 28 april

UTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.

7 uur geleden
Trainer en spelers Real Madrid hekelen rode kaart Camavinga

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.

10 uur geleden