Opnieuw tegenslag voor tennisser Monfils
MIAMI (ANP/AFP) - De Franse tennisser Gaël Monfils heeft moeten opgeven in de eerste ronde van het masterstoernooi in Miami. De 36-jarige speler ging in de wedstrijd tegen zijn landgenoot Ugo Humbert bij een stand van 3-3 in de eerste set met een polsblessure van de baan.
Monfils maakte eerder deze maand in Indian Wells zijn rentree nadat hij zeven maanden aan de kant had gestaan na een operatie aan zijn voet. De ernst van de nieuwe blessure is nog niet duidelijk. "Ik moet het eerst laten onderzoeken en dan kijken hoe het verder gaat", aldus Monfils.
Hoewel de Fransman op topniveau wil blijven tennissen, maakt hij zich ook zorgen over zijn toekomst. "Als het niet meer gaat, dan is het niet anders. Maar ik zal er alles aan doen om te blijven spelen. Ik hou van mijn sport. Ik had al eerder kunnen stoppen. Maar ik sta nog steeds graag op de baan."
Monfils kreeg vorig jaar oktober samen met zijn vrouw Elina Svitolina een dochter. De Oekraïense tennisster hoopt onder leiding van haar nieuwe coach Raemon Sluiter in april haar rentree te maken.
Meer uit Sport
DUBAI (ANP/AFP) - De komende 'Battle of the Sexes' in het tennis tussen Aryna Sabalenka en Nick Kyrgios is pure show en lijkt in niets op de historische tennispartij tussen een man en een vrouw in 1973 tussen Billie Jean King en Bobby Riggs. "Het is niet hetzelfde. Bij ons ging het om sociale verandering. Mijn strijd was politiek", zei King in aanloop naar de demonstratiewedstrijd op zondag tussen Sabalenka en Kyrgios in Dubai.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Meer marathons op natuurijs komen er niet. De KNSB laat weten dat het deze korte vorstperiode blijft bij de marathon die op tweede kerstdag is verreden op de ijsbaan De Witte Poorte in Winterswijk.
3 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - De Britse tennisser Jack Draper mist de Australian Open, het eerste grandslamtoernooi van het jaar. Draper, de nummer 10 van de wereld, komt al niet meer in actie sinds hij zich in augustus terugtrok voor de tweede ronde van de US Open vanwege een armblessure.
17 uur geledenWINTERSWIJK (ANP) - Crispijn Ariëns heeft de eerste marathon op natuurijs van deze winter gewonnen. De wedstrijd vond plaats in Winterswijk. Op schaatsbaan De Witte Poorte was de 36-jarige Brabander na 125 ronden de snelste in een sprint van een kopgroep, die eerder in de wedstrijd het peloton op een ronde had gezet.
18 uur geledenWINTERSWIJK (ANP) - Sofia Schilder heeft de eerste marathon op natuurijs van deze winter gewonnen. Schilder was na tachtig ronden op de bevroren piste van ijsbaan De Witte Poorte in Winterswijk de snelste in een massasprint. Lianne van Loon finishte als tweede, net voor Esther Kiel.
19 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Stijn van de Bunt denkt dat hij op de Winterspelen van Milaan ingezet kan worden op de ploegenachtervolging. De 21-jarige schaatser van Team IKO X2O won op het olympisch kwalificatietoernooi de 5000 meter en verzekerde zich daarmee van deelname aan de Spelen. Mocht hij nodig zijn, dan is hij "er klaar voor", zei hij.
20 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Stijn van de Bunt besefte vlak na zijn zege op de 5000 meter op het olympisch kwalificatietoernooi nog niet helemaal dat hij naar de Spelen van Milaan gaat. De 21-jarige schaatser van Team IKO X2O versloeg met 6.09,30 favorieten als Chris Huizinga en Nederlands kampioen Marcel Bosker en zei onderkoeld dat hij totaal geen spanning had gehad voor de wedstrijd. "Na mijn rit, toen ik moest afwachten, zat mijn hartslag wel boven de 140", gaf hij snel toe.
20 uur geleden