Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Opnieuw tegenslag voor tennisser Monfils

Opnieuw tegenslag voor tennisser Monfils

MIAMI (ANP/AFP) - De Franse tennisser Gaël Monfils heeft moeten opgeven in de eerste ronde van het masterstoernooi in Miami. De 36-jarige speler ging in de wedstrijd tegen zijn landgenoot Ugo Humbert bij een stand van 3-3 in de eerste set met een polsblessure van de baan.

Monfils maakte eerder deze maand in Indian Wells zijn rentree nadat hij zeven maanden aan de kant had gestaan na een operatie aan zijn voet. De ernst van de nieuwe blessure is nog niet duidelijk. "Ik moet het eerst laten onderzoeken en dan kijken hoe het verder gaat", aldus Monfils.

Hoewel de Fransman op topniveau wil blijven tennissen, maakt hij zich ook zorgen over zijn toekomst. "Als het niet meer gaat, dan is het niet anders. Maar ik zal er alles aan doen om te blijven spelen. Ik hou van mijn sport. Ik had al eerder kunnen stoppen. Maar ik sta nog steeds graag op de baan."

Monfils kreeg vorig jaar oktober samen met zijn vrouw Elina Svitolina een dochter. De Oekraïense tennisster hoopt onder leiding van haar nieuwe coach Raemon Sluiter in april haar rentree te maken.

Meer uit Sport

Darter Van Veen verliest vierde Premier League-finale

MANCHESTER (ANP) - Darter Gian van Veen heeft voor de vierde keer in zijn debuutseizoen de finale van een Premier League-avond verloren. In Manchester was Gerwyn Price uit Wales met 6-2 te sterk voor de Nederlander. Michael van Gerwen werd donderdagavond vroegtijdig uitgeschakeld door de Engelsman Stephen Bunting.

1 uur geleden
Hockeysters Den Bosch met uitblinker Matla naar halve finale EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Den Bosch hebben de halve finale van de Euro Hockey League (EHL) bereikt. Op eigen veld was de titelverdediger met 6-0 te sterk voor Watsonians uit het Schotse Edinburgh, mede dankzij vijf doelpunten van Frédérique Matla. Zaterdag is Club Campo de Madrid tegenstander van Den Bosch in de halve finale.

4 uur geleden
Voormalig coach van Nadal nieuwe trainer van tennisster Swiatek

DEN HAAG (ANP/BELGA) - Tennisster Iga Swiatek heeft met Francisco Roig een nieuwe coach gevonden. De 58-jarige Spanjaard was jarenlang trainer van toptennisser Rafael Nadal.

10 uur geleden
Laatste Dutch GP op zaterdag en zondag uitverkocht

ZANDVOORT (ANP) - De zaterdag en zondag van de laatste editie van de Dutch Grand Prix van dit jaar zijn uitverkocht. De organisatie van de Formule 1-race op het circuit van Zandvoort meldt dat alleen voor de zogenoemde 'Super Friday' nog kaarten beschikbaar zijn.

16 uur geleden
Woods niet meer beschikbaar als captain voor Ryder Cup 2027

MARTIN COUNTY (ANP/RTR) - Tiger Woods heeft zich teruggetrokken voor de rol van captain van het Amerikaanse team in de Ryder Cup van 2027. Dat heeft de Amerikaanse tour PGA bekendgemaakt.

16 uur geleden
Minder geld NOC*NSF voor skisport, meer naar bobslee en curling

ARNHEM (ANP) - De Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) moet het in de komende vier jaar met fors minder budget doen voor de snowboarders en de paraskiërs en parasnowboarders. Dat staat in de verdeling van de budgetten voor de olympische cyclus 2026-2030 door NOC*NSF. Bobsleeën en curling krijgen juist meer geld.

1 dag geleden
Wielrenster Reusser wint Dwars door Vlaanderen

WAREGEM (ANP) - Wielrenster Marlen Reusser heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen op haar naam geschreven. De 34-jarige Zwitserse van Movistar won na 129 kilometer in een sprint van de Nederlandse rensters Demi Vollering en Lieke Nooijen.

1 dag geleden