Opnieuw tegenslag voor tennisser Monfils
MIAMI (ANP/AFP) - De Franse tennisser Gaël Monfils heeft moeten opgeven in de eerste ronde van het masterstoernooi in Miami. De 36-jarige speler ging in de wedstrijd tegen zijn landgenoot Ugo Humbert bij een stand van 3-3 in de eerste set met een polsblessure van de baan.
Monfils maakte eerder deze maand in Indian Wells zijn rentree nadat hij zeven maanden aan de kant had gestaan na een operatie aan zijn voet. De ernst van de nieuwe blessure is nog niet duidelijk. "Ik moet het eerst laten onderzoeken en dan kijken hoe het verder gaat", aldus Monfils.
Hoewel de Fransman op topniveau wil blijven tennissen, maakt hij zich ook zorgen over zijn toekomst. "Als het niet meer gaat, dan is het niet anders. Maar ik zal er alles aan doen om te blijven spelen. Ik hou van mijn sport. Ik had al eerder kunnen stoppen. Maar ik sta nog steeds graag op de baan."
Monfils kreeg vorig jaar oktober samen met zijn vrouw Elina Svitolina een dochter. De Oekraïense tennisster hoopt onder leiding van haar nieuwe coach Raemon Sluiter in april haar rentree te maken.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Aryna Sabalenka heeft de derde ronde bereikt op Roland Garros. De nummer 1 van de wereld uit Belarus won in twee sets van Elsa Jacquemot uit Frankrijk: 7-5 6-2.
11 minuten geledenPARIJS (ANP/AFP) - Jannik Sinner liep naar eigen zeggen tegen een muur aan tijdens zijn verloren partij in de tweede ronde van Roland Garros. De Italiaanse nummer 1 van de wereld was bij de afwezigheid van de Spanjaard Carlos Alcaraz de grote favoriet voor de titel, maar ging in de hitte in Parijs tot ieders verbazing in vijf sets onderuit tegen de Argentijn Juan Manuel Cerúndolo, de mondiale nummer 56.
1 uur geledenPIEVE DI SOLIGO (ANP) - Paul Magnier heeft zijn derde ritzege in de Giro d'Italia geboekt. De Franse sprinter van Soudal Quick-Step was na 171 kilometer tussen Fai della Paganella en Pieve di Soligo de beste in de sprint van een grote groep. Magnier bleef de Italianen Edoardo Zambanini en Jonathan Milan voor.
2 uur geledenSCARPERIA E SAN PIERO (ANP/BELGA) - Motorcoureur Marc Márquez lijkt komend weekend bij de Grote Prijs in het Italiaanse Mugello zijn rentree te kunnen maken. De 33-jarige regerend wereldkampioen brak drie weken geleden zijn voet bij een crash tijdens de sprintrace voor de Grote Prijs van Frankrijk. De verwachting was dat de GP van Italië voor hem te vroeg zou komen.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Jannik Sinner is uitgeschakeld op Roland Garros, het enige grandslamtoernooi dat hij nog niet wist te winnen. In de tweede ronde verloor de Italiaanse nummer 1 van de wereld tegen alle verwachtingen in, in vijf sets van de Argentijn Juan Manuel Cerúndolo: 6-3 6-2 5-7 1-6 1-6. Sinner leek op weg naar een snelle zege, maar kreeg in de derde set last van fysiek ongemak en kwam dit niet meer te boven.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Jesper de Jong speelt vrijdag op Roland Garros de derde partij op baan 14 tegen de Rus Karen Chatsjanov. Dat blijkt uit de donderdag vrijgegeven baanindeling. Het is voor het eerst in zijn carrière dat de Nederlander in de derde ronde van een grandslamtoernooi staat.
5 uur geledenANDALO (ANP) - Michael Valgren heeft de zeventiende etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De 34-jarige Deen was de snelste van een kopgroep van zes renners en kwam solo over de finish van een heuvelachtige rit over 202 kilometer van Cassano d'Adda naar Andalo.
1 dag geleden