Opnieuw Servische international opgepakt na schenden coronaregels
BELGRADO (ANP/RTR) - Verdediger Aleksandar Prijovic is vrijdag in Belgrado opgepakt na het negeren van de lockdown die in het land geldt als gevolg van de maatregelen tegen het coronavirus.
"Prijovic is gearresteerd samen met enkel andere personen en is ontboden bij de aanklager", meldde de politie in de Servische hoofdstad zaterdag. "Ze overtraden de quarantainemaatregelen en waren samen met meer dan vijf personen drankjes aan het nuttigen in een lobby van een restaurant in Belgrado na 17.00 uur."
De voetballer die uitkomt voor Al Ittihad in Saudi-Arabië en daarvoor speelde voor PAOK Saloniki en Legia Warschau, is de tweede spelers van de Servische nationale ploeg die in opspraak is gekomen wegens het schenden van de regels rondom het coronavirus. Eerder was Real Madrid-speler Luka Jovic betrapt na het schenden van de quarantaine. Hij kan door de Servische justitie worden vervolgd.
Meer uit Sport
DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Den Bosch hebben de halve finale van de Euro Hockey League (EHL) bereikt. Op eigen veld was de titelverdediger met 6-0 te sterk voor Watsonians uit het Schotse Edinburgh, mede dankzij vijf doelpunten van Frédérique Matla. Zaterdag is Club Campo de Madrid tegenstander van Den Bosch in de halve finale.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP/BELGA) - Tennisster Iga Swiatek heeft met Francisco Roig een nieuwe coach gevonden. De 58-jarige Spanjaard was jarenlang trainer van toptennisser Rafael Nadal.
9 uur geledenZANDVOORT (ANP) - De zaterdag en zondag van de laatste editie van de Dutch Grand Prix van dit jaar zijn uitverkocht. De organisatie van de Formule 1-race op het circuit van Zandvoort meldt dat alleen voor de zogenoemde 'Super Friday' nog kaarten beschikbaar zijn.
14 uur geledenMARTIN COUNTY (ANP/RTR) - Tiger Woods heeft zich teruggetrokken voor de rol van captain van het Amerikaanse team in de Ryder Cup van 2027. Dat heeft de Amerikaanse tour PGA bekendgemaakt.
14 uur geledenARNHEM (ANP) - De Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) moet het in de komende vier jaar met fors minder budget doen voor de snowboarders en de paraskiërs en parasnowboarders. Dat staat in de verdeling van de budgetten voor de olympische cyclus 2026-2030 door NOC*NSF. Bobsleeën en curling krijgen juist meer geld.
1 dag geledenWAREGEM (ANP) - Wielrenster Marlen Reusser heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen op haar naam geschreven. De 34-jarige Zwitserse van Movistar won na 129 kilometer in een sprint van de Nederlandse rensters Demi Vollering en Lieke Nooijen.
1 dag geledenWAREGEM (ANP) - De Italiaan Filippo Ganna heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen gewonnen. De renner van Ineos Grenadiers haalde vlak voor de finish in Waregem de Belgische favoriet Wout van Aert in, die een solo net niet kon afmaken.
1 dag geleden