Opnieuw hattrick Ferreira voor VS in Gold Cup
CHARLOTTE (ANP) - Jesús Ferreira mag zich de eerste Amerikaanse voetballer noemen die in twee wedstrijden op rij een hattrick heeft gemaakt. De aanvaller scoorde in het toernooi om de Gold Cup eerder al drie keer tegen Saint Kitts en Nevis en was zondag (plaatselijke tijd) weer drie keer trefzeker tegen Trinidad en Tobago. Het team van de VS won het duel in Charlotte met 6-0 en plaatste zich voor de kwartfinales van het kampioenschap van Noord- en Midden-Amerika en de Cariben.
Mexico, al zeker van de kwartfinales, leed in de groepsfase een gevoelige nederlaag tegen Qatar. De Midden-Amerikaanse ploeg, die de Gold Cup al acht keer won, verloor in Santa Clara met 1-0 van Qatar, dat zich daardoor ook plaatste voor de kwartfinales. De goal kwam op naam van Hazem Shehata. Bij Mexico stonden Feyenoorder Santiago Giménez en Ajacied Edson Álvarez in de basis. Qatar doet mee aan de Gold Cup als gastteam.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
5 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
6 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
8 uur geleden