
Opnieuw hamstringblessure bij Oranje-international Van Aanholt
LONDEN (ANP) - Patrick van Aanholt is opnieuw geblesseerd geraakt aan zijn hamstring. Dat gebeurde donderdag in de thuiswedstrijd van zijn club Crystal Palace tegen West Ham United: 2-1. Van Aanholt verliet in de 65e minuut geblesseerd het veld en werd vervangen door zijn landgenoot Jaïro Riedewald. Op dat moment keek Crystal Palace nog tegen een achterstand aan.
Oranje-international Van Aanholt liep begin december ook een hamstringblessure op. De verdediger maakte afgelopen zaterdag tegen Newcastle United zijn rentree. Het is nog onduidelijk hoe ernstig zijn blessure nu is.
Meer uit Voetbal
ATLANTA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de halve finale van het WK voor clubteams in de Verenigde Staten bereikt. De winnaar van de Champions League van afgelopen seizoen versloeg in het Mercedes-Benz Stadium in Atlanta Bayern München met 2-0. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten.
26 minuten geledenLUZERN (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben na een moeizame eerste helft overtuigend gewonnen van Wales bij de start van het EK in Zwitserland: 3-0. Vivianne Miedema bewees de Europees kampioen van 2017 vlak voor rust een grote dienst met haar honderdste interlandtreffer. In de tweede helft voetbalde Oranje makkelijker en waren Victoria Pelova en Esmee Brugts trefzeker.
59 minuten geledenLUZERN (ANP) - De voetbalsters van Oranje zijn het EK in Zwitserland begonnen met een overtuigende 3-0-zege op debutant Wales. Vivianne Miedema bracht de ploeg van bondscoach Andries Jonker in Luzern vlak voor rust na een moeizame eerste helft op voorsprong met haar honderdste interlandtreffer. Victoria Pelova en Esmee Brugts scoorden na rust.
1 uur geledenSILVERSTONE (ANP) - Max Verstappen is met zijn 44e poleposition naast Sebastian Vettel gekomen. De Duitser, die evenals Verstappen vier wereldtitels in de Formule 1 won, pakte in zijn jaren bij Red Bull ook 44 keer pole.
1 uur geledenLUZERN (ANP) - Vivianne Miedema heeft met de openingstreffer in het EK-duel met Wales in Luzern (rust: 1-0) haar honderdste interlanddoelpunt gemaakt. De 28-jarige spits is daarmee de zesde Europese voetbalster die deze grens heeft bereikt. Miedema is al sinds 2019 topscorer aller tijden van Oranje.
1 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Sem Steijn heeft in zijn eerste wedstrijd als speler van Feyenoord direct gescoord. De topscorer van de Eredivisie van vorig seizoen deed dat bij SC Cambuur, tijdens de officiële opening van het nieuwe stadion van de club uit Leeuwarden. Feyenoord won ruim: 1-4.
2 uur geledenLUZERN (ANP) - De Oranjevrouwen beginnen met Vivianne Miedema, Victoria Pelova en Jill Roord in de aanval om 18.00 uur aan de eerste EK-wedstrijd tegen Wales. Lineth Beerensteyn is zoals verwacht nog niet fit genoeg voor een basisplaats, Miedema blijkt wel in staat om te starten en is aanvoerster in het Zwitserse Luzern. De topscorer aller tijden van Oranje maakte vorige week haar rentree na een afwezigheid sinds begin april.
4 uur geleden