Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Opnieuw Frans-Duitse halve finale Champions League

Opnieuw Frans-Duitse halve finale Champions League

LISSABON (ANP) - De tweede halve finale van de Champions League is wederom een Frans-Duitse aangelegenheid. Reuzendoder Olympique Lyon stuit na winstpartijen op onder meer Juventus en Manchester City, op de volgende grootheid in het Europees voetbal; vijfvoudig winnaar Bayern München. De Duitsers waren flink op schot tegen FC Barcelona. De Spanjaarden kregen in de kwartfinale een historische afstraffing: 2-8.

Beide ploegen kunnen beschikken over een nagenoeg fitte selectie. Het duel komt vermoedelijk te vroeg voor rechtsback Benjamin Pavard van Bayern. Zijn plek is voorlopig ingenomen door middenvelder Joshua Kimmich, die eerder speelde op de positie rechtsachter. Memphis Depay start vermoedelijk in de basis bij Lyon. Hij speelt na een ernstige knieblessure die hij in december opliep de afgelopen weken weer mee.

Het duel begint woensdagavond om 21.00 uur in Estádio José Alvalade, de thuisbasis van Sporting Lissabon. Het duel wordt geleid door de Spaanse scheidsrechter Antonio Mateu Lahoz.

De winnaar van het duel stuit zondag op Paris Saint-Germain, dat RB Leipzig dinsdag met 3-0 kansloos liet.

Meer uit Voetbal

Everton-trainer noemt absurde rode kaart niet onoverkomelijk

MANCHESTER (ANP) - De rode kaart die een speler van Everton maandagavond kreeg voor een slaande beweging naar een ploeggenoot, is volgens trainer David Moyes niet onoverkomelijk. Speler Idrissa Gueye heeft zijn excuses aangeboden en daarmee is de zaak wat Everton-trainer Moyes betreft opgelost. "Dit soort dingen gebeuren nu eenmaal in het voetbal", zei hij.

3 uur geleden
Benfica-coach Mourinho ziet duel met Ajax als 'essentieel'

AMSTERDAM (ANP) - Trainer José Mourinho van Benfica ziet het Champions League-duel met Ajax van dinsdag als "essentieel voor beide teams". Ajax en Benfica zijn de enige clubs in het belangrijkste Europese toernooi die alle vier duels hebben verloren. "Ajax is geen team voor nul punten na vier wedstrijden, net als wij", zei Mourinho een dag voor het duel in Amsterdam.

6 uur geleden
Jeugdinternational Addai twee keer trefzeker bij ruime zege Como

TURIJN (ANP) - Jeugdinternational Jayden Addai heeft Como op weg geholpen naar een ruime 5-1-uitzege op Torino. De 20-jarige aanvaller maakte de eerste twee doelpunten van het elftal van trainer Cesc Fàbregas.

8 uur geleden
Ajax praat met Jordi Cruijff voor functie van technisch directeur

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is met Jordi Cruijff in gesprek over de functie van technisch directeur. De club onderzoekt of de zoon van de overleden clublegende Johan Cruijff interesse heeft om Alex Kroes op te volgen.

10 uur geleden
Bondscoach Veurink ziet drie speelsters afhaken bij Oranje

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink heeft in de voorbereiding op de oefenwedstrijd tegen Portugal drie speelsters geblesseerd zien afhaken. Jill Roord, Janou Levels en Lotte Keukelaar zijn wegens blessures niet meer bij de selectie. Veurink heeft Nina Nijstad, Danique Tolhoek en Kayleigh van Dooren als vervangsters opgeroepen. "November is altijd een uitdagende maand. Voor mij als coach staat de gezondheid van speelsters op één", aldus Veurink in Zeist.

11 uur geleden
Ajax gaat tegen Benfica op zoek naar vertrouwen en punten

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil de thuiswedstrijd tegen Benfica in de Champions League benutten om vertrouwen te winnen. "En dat lukt als we winnen", zei interim-trainer Fred Grim op een persconferentie. "Daar gaan we dus voor. We willen van die hatelijke nul af."

12 uur geleden
Herstelde Rosa kan met Ajax tegen Benfica spelen

AMSTERDAM (ANP) - Lucas Rosa kan dinsdagavond met Ajax tegen Benfica uitkomen in de Champions League. "Hij heeft goed getraind", zei interim-trainer Fred Grim. "Hij kan weer spelen."

13 uur geleden