Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Opnieuw Frans-Duitse halve finale Champions League

Opnieuw Frans-Duitse halve finale Champions League

LISSABON (ANP) - De tweede halve finale van de Champions League is wederom een Frans-Duitse aangelegenheid. Reuzendoder Olympique Lyon stuit na winstpartijen op onder meer Juventus en Manchester City, op de volgende grootheid in het Europees voetbal; vijfvoudig winnaar Bayern München. De Duitsers waren flink op schot tegen FC Barcelona. De Spanjaarden kregen in de kwartfinale een historische afstraffing: 2-8.

Beide ploegen kunnen beschikken over een nagenoeg fitte selectie. Het duel komt vermoedelijk te vroeg voor rechtsback Benjamin Pavard van Bayern. Zijn plek is voorlopig ingenomen door middenvelder Joshua Kimmich, die eerder speelde op de positie rechtsachter. Memphis Depay start vermoedelijk in de basis bij Lyon. Hij speelt na een ernstige knieblessure die hij in december opliep de afgelopen weken weer mee.

Het duel begint woensdagavond om 21.00 uur in Estádio José Alvalade, de thuisbasis van Sporting Lissabon. Het duel wordt geleid door de Spaanse scheidsrechter Antonio Mateu Lahoz.

De winnaar van het duel stuit zondag op Paris Saint-Germain, dat RB Leipzig dinsdag met 3-0 kansloos liet.

Meer uit Voetbal

Juventus boekt ook ruime overwinning op Cremonese

TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.

9 uur geleden
Slot bereikt met Liverpool vierde ronde FA Cup, Frimpong scoort

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.

10 uur geleden
Botman verlengt contract bij Newcastle United tot 2030

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman heeft op zijn verjaardag bijgetekend tot 2030 bij Newcastle United. De 26-jarige Nederlandse verdediger speelt sinds 2022 voor de Engelse voetbalclub, nadat hij voor 37 miljoen euro was overgekomen van het Franse Lille. Zijn vorige contract liep tot 2027.

12 uur geleden
FC Barcelona versterkt zich met Portugese verdediger Cancelo

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met João Cancelo. De koploper uit de Spaanse voetbalcompetitie neemt de 31-jarige Portugese vleugelverdediger op huurbasis over van de Saudische club Al-Hilal. Cancelo wordt dinsdag gepresenteerd, meldt FC Barcelona.

12 uur geleden
Real Madrid neemt per direct afscheid van trainer Xabi Alonso

MADRID (ANP/AFP) - Xabi Alonso is niet langer trainer van Real Madrid. De Spaanse topclub meldt dat de voormalige middenvelder de club "in onderling overleg" verlaat.

14 uur geleden
FC Twente met teruggekeerde Zerrouki naar FC Utrecht

ENSCHEDE (ANP) - Ramiz Zerrouki maakt dinsdag weer deel uit van de selectie van FC Twente, dat in de achtste finales van de KNVB-beker op bezoek gaat bij FC Utrecht. De middenvelder werd zaterdag met Algerije uitgeschakeld op de Afrika Cup.

14 uur geleden
Grim maakt het seizoen af als hoofdtrainer van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Fred Grim maakt het seizoen af als hoofdtrainer van Ajax. De interim-coach en de directie van de club hebben dat met elkaar afgesproken, zo weten bronnen bij de club uit de hoofdstad.

14 uur geleden