Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Opnieuw Frans-Duitse halve finale Champions League

Opnieuw Frans-Duitse halve finale Champions League

LISSABON (ANP) - De tweede halve finale van de Champions League is wederom een Frans-Duitse aangelegenheid. Reuzendoder Olympique Lyon stuit na winstpartijen op onder meer Juventus en Manchester City, op de volgende grootheid in het Europees voetbal; vijfvoudig winnaar Bayern München. De Duitsers waren flink op schot tegen FC Barcelona. De Spanjaarden kregen in de kwartfinale een historische afstraffing: 2-8.

Beide ploegen kunnen beschikken over een nagenoeg fitte selectie. Het duel komt vermoedelijk te vroeg voor rechtsback Benjamin Pavard van Bayern. Zijn plek is voorlopig ingenomen door middenvelder Joshua Kimmich, die eerder speelde op de positie rechtsachter. Memphis Depay start vermoedelijk in de basis bij Lyon. Hij speelt na een ernstige knieblessure die hij in december opliep de afgelopen weken weer mee.

Het duel begint woensdagavond om 21.00 uur in Estádio José Alvalade, de thuisbasis van Sporting Lissabon. Het duel wordt geleid door de Spaanse scheidsrechter Antonio Mateu Lahoz.

De winnaar van het duel stuit zondag op Paris Saint-Germain, dat RB Leipzig dinsdag met 3-0 kansloos liet.

Meer uit Voetbal

Real Madrid zonder geblesseerde Mbappé naar Saudi-Arabië

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.

52 minuten geleden
Algerije met Hadj Moussa naar kwartfinales van de Afrika Cup

RABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.

1 uur geleden
PEC Zwolle ontbindt contract aanvaller Manu

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.

1 uur geleden
Ten Hag keert als technisch directeur terug bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.

2 uur geleden
Feyenoord-doelman Andreev maakt seizoen af bij Lech Poznan

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Plamen Andreev maakt het seizoen af bij Lech Poznan. De Poolse club huurt de 21-jarige Bulgaar en heeft daarna de optie om hem te kopen. Dat meldt Lech Poznan op de clubwebsite.

2 uur geleden
Feyenoord verhuurt verdediger Kasanwirjo aan Fortuna Sittard

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord verhuurt Neraysho Kasanwirjo de rest van dit voetbalseizoen aan Fortuna Sittard. Dat melden beide eredivisieclubs.

3 uur geleden
Sc Heerenveen keert via charter naar Eelde terug uit Spanje

HEERENVEEN (ANP) - De selectie van sc Heerenveen keert woensdag met een speciale charter terug naar Nederland. Dat heeft een woordvoerder van de club aan het ANP bevestigd. De Friese club zou aanvankelijk woensdagavond met een lijnvlucht van Barcelona naar Schiphol vliegen, maar die werd wegens winterse omstandigheden geannuleerd.

3 uur geleden