Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Opnieuw Frans-Duitse halve finale Champions League

Opnieuw Frans-Duitse halve finale Champions League

LISSABON (ANP) - De tweede halve finale van de Champions League is wederom een Frans-Duitse aangelegenheid. Reuzendoder Olympique Lyon stuit na winstpartijen op onder meer Juventus en Manchester City, op de volgende grootheid in het Europees voetbal; vijfvoudig winnaar Bayern München. De Duitsers waren flink op schot tegen FC Barcelona. De Spanjaarden kregen in de kwartfinale een historische afstraffing: 2-8.

Beide ploegen kunnen beschikken over een nagenoeg fitte selectie. Het duel komt vermoedelijk te vroeg voor rechtsback Benjamin Pavard van Bayern. Zijn plek is voorlopig ingenomen door middenvelder Joshua Kimmich, die eerder speelde op de positie rechtsachter. Memphis Depay start vermoedelijk in de basis bij Lyon. Hij speelt na een ernstige knieblessure die hij in december opliep de afgelopen weken weer mee.

Het duel begint woensdagavond om 21.00 uur in Estádio José Alvalade, de thuisbasis van Sporting Lissabon. Het duel wordt geleid door de Spaanse scheidsrechter Antonio Mateu Lahoz.

De winnaar van het duel stuit zondag op Paris Saint-Germain, dat RB Leipzig dinsdag met 3-0 kansloos liet.

Meer uit Voetbal

Inter verstevigt koppositie Serie A met zege op Parma

PARMA (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een zege op het laaggeklasseerde Parma: 0-2. Federico Dimarco en Marcus Thuram maakten de doelpunten voor de club uit Milaan, die op 42 punten kwam en uitliep op Napoli, dat gelijkspeelde (2-2) tegen Hellas Verona.

4 uur geleden
Manchester City voor derde keer op rij gelijk in Premier League

MANCHESTER (ANP) - Manchester City wacht nog altijd op de eerste overwinning in het nieuwe jaar. Het elftal van trainer Pep Guardiola speelde voor de derde keer in een week gelijk in de Premier League. Naast Sunderland (0-0) en Chelsea (1-1) wist Manchester City ook niet te winnen van Brighton & Hove Albion: 1-1.

5 uur geleden
FC Barcelona laat Athletic Club kansloos in halve finale Supercup

JEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft zich op overtuigende wijze geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. De titelverdediger was in Jeddah in Saudi-Arabië veel te sterk voor Athletic Club: 5-0. Bij rust leidde FC Barcelona al met 4-0.

5 uur geleden
Napoli verspeelt met basisspeler Lang punten tegen Verona

NAPELS (ANP) - Napoli heeft in de strijd om de titel in de Italiaanse voetbalcompetitie punten verspeeld. De regerend landskampioen kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen het laaggeklasseerde Hellas Verona: 2-2.

6 uur geleden
Aanvalster DellaPeruta op huurbasis naar Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.

9 uur geleden
Messi wil na voetballoopbaan geen coach maar clubeigenaar worden

MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.

9 uur geleden
KNVB schrapt alle wedstrijden in amateurvoetbal om winterweer

ZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.

14 uur geleden