Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Opnieuw een woning beschoten in het Brabantse Oss

Opnieuw een woning beschoten in het Brabantse Oss

OSS (ANP) - Voor de tweede nacht op rij is er een huis in de Noord-Brabantse stad Oss beschoten. Rond 00.30 uur in de nacht van vrijdag op zaterdag zijn er schoten gelost op een woning aan de Veekraal. De bewoonster was thuis, maar volgens de politie raakte niemand gewond. Er is onderzoek ingesteld en er is nog veel onduidelijk, meldt een woordvoerder.

In de nacht van donderdag op vrijdag rond 01.30 uur was het raak aan de Merelstraat. Volgens de politie werden er meerdere schoten gelost, maar bleef de schade beperkt tot kogelinslagen in ramen. Volgens Omroep Brabant was de bewoner van die woning een week eerder overleden. Buurtbewoners denken daarom dat de schietpartij wellicht een vergissing was, aldus de regionale omroep.

Meer uit Binnenland

Jetten over rellen: was geen hooliganisme maar politiek geweld

DEN HAAG (ANP) - De rellen in Den Haag van zaterdag kwamen volgens D66-leider Rob Jetten niet door voetbalhooligans, maar waren een uiting van politiek geweld. Beweringen dat hooligans een verder onschuldige demonstratie kaapten, wijst hij van de hand: "ze riepen niet 'hup ADO' of 'hup FC Utrecht', maar ze scandeerden leuzen over het opeisen van Nederland", zegt hij in het programma Buitenhof.

1 uur geleden
Man die A16 wilde oversteken doodgereden

ZEVENBERGSCHEN HOEK (ANP) - Een man die zaterdagavond de snelweg A16 wilde oversteken, is aangereden en overleden, meldt de politie. Het ongeluk gebeurde rond 22.15 uur bij het Noord-Brabantse Zevenbergschen Hoek. Zijn identiteit is nog onbekend.

3 uur geleden
Heinen valt CDA aan: niet zo slim dat partij eurobonds steunt

DEN HAAG (ANP) - Financiënminister Eelco Heinen (VVD) vindt het "niet zo slim" dat het CDA openstaat voor het aangaan van eurobonds. Daarmee zou Nederland bijvoorbeeld garant kunnen staan voor de schulden van andere landen, zoals Frankrijk. De minister vindt dit "een draai" van de christendemocraten die hij niet toejuicht, zegt hij in het programma WNL op Zondag.

3 uur geleden
Ook monumentale Binnenhof beschadigd door rellen in Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Bij de rellen zaterdag in Den Haag is ook het Binnenhof beschadigd. Het monumentale Tweede Kamergebouw is al vier jaar gesloten omdat het wordt gerenoveerd, maar toch forceerden mensen het toegangshek en gooiden objecten naar het gebouw. Dat meldt Binnenhofrenovatie, project van het Rijksvastgoedbedrijf.

3 uur geleden
Brand in strandpaviljoen Castricum onder controle

CASTRICUM (ANP) - De zeer grote brand in een strandpaviljoen in het Noord-Hollandse Castricum is onder controle. De brandweer is nog wel aan het nablussen, meldt de Veiligheidsregio Noord-Holland Noord. Een derde van de strandtent is volledig afgebrand.

3 uur geleden
Blussen zeer grote brand in Castricum duurt nog uren

CASTRICUM (ANP) - Het blussen van de zeer grote brand in een strandpaviljoen in het Noord-Hollandse Castricum duurt nog zeker enkele uren. Door de harde wind blijft de brand zich nog uitbreiden, meldt de Veiligheidsregio Noord-Holland Noord.

4 uur geleden
Drones pendelen tussen ziekenhuislocaties met bloed en medicijnen

ZWOLLE (ANP) - Tussen Zwolle en Meppel gaat binnenkort voor het eerst in Nederland regelmatig een medische drone met lading vliegen. Het onbemande vliegtuigje brengt komend jaar tijdens een proefproject medische goederen, zoals bloed en medicijnen, van de ene naar de andere locatie van ziekenhuis Isala.

4 uur geleden