Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Opnieuw druk op wegen rondom Amsterdam door wegafsluitingen

Opnieuw druk op wegen rondom Amsterdam door wegafsluitingen

AMSTERDAM (ANP) - Het is opnieuw druk op de wegen rondom Amsterdam. Twee snelwegen zijn dicht voor wegwerkzaamheden. Het gaat om de A9 van Alkmaar richting Diemen tussen de knooppunten Badhoevedorp en Holendrecht richting Utrecht en Almere. Ook de A10 Zuid is dicht tussen de knooppunten Amstel en De Nieuwe Meer, richting Schiphol.

Op de buitenring van de A10 gebeurde zondagmiddag een ongeluk bij knooppunt Watergraafsmeer. Hierdoor werden twee rijstroken afgesloten, meldde Rijkswaterstaat.

Door een storing aan de Houtribsluizen is de Markerwaarddijk, de N307, afgesloten. Die storing duurt naar verwachting enkele uren. Zaterdag was het druk met omrijders die vanuit Noord-Holland proberen de hoofdstad te omzeilen via deze dijk tussen Enkhuizen en Lelystad.

Langs de A10 Zuid worden damwanden geslagen om extra rijstroken te kunnen aanleggen. Op de A9 wordt de nieuwe zuidelijke rijbaan aangesloten op de huidige snelweg. Vanaf maandag 7 oktober kan verkeer richting Holendrecht op deze nieuwe rijbaan rijden. De afsluitingen moeten maandag om 05.00 uur zijn opgeheven.

Meer uit Binnenland

Belastingdienst vindt mogelijk relevante data enquête toeslagen

DEN HAAG (ANP) - De Belastingdienst is recent gestuit op een datakluis met 64 miljoen bestanden die niet zijn onderzocht toen de parlementaire enquêtecommissie in het kader van de toeslagenaffaire verzocht om informatie. Dat meldden staatssecretarissen Eelco Eerenberg (Financiën, D66) en Sandra Palmen (Toeslagen, partijloos). De dataverzameling is in 2019 apart gezet en wordt nu onderzocht.

1 uur geleden
AP: 66 meldingen datalek na ChipSoft-hack, ook van bedrijf zelf

DEN HAAG (ANP) - Het aantal datalekmeldingen bij de Autoriteit Persoonsgegevens naar aanleiding van de cyberaanval bij ChipSoft is opgelopen naar 66. Een van die meldingen is van ChipSoft zelf, laat een woordvoerder van de AP weten.

2 uur geleden
Ambtenaren verwachten dat geluidsregels Schiphol kunnen doorgaan

DEN HAAG (ANP) - Regels die Schiphol op papier stiller moeten maken, kunnen volgens ambtenaren doorgaan ondanks een recente uitspraak van de Raad van State. De hoge bestuursrechter vernietigde vorige maand een zogeheten Luchthavenverkeerbesluit, maar de ambtenaren van het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat denken dat die kritiek niet slaat op een nieuw besluit waar ze aan werken.

2 uur geleden
Man vast voor verkrachting van vrouw (76) in 2021 in haar huis

DEN HAAG (ANP) - De politie heeft een man aangehouden voor een bijna vijf jaar oude verkrachting in Den Haag, waarvan een toen 76-jarige vrouw in haar eigen woning slachtoffer werd. De verdachte is een 46-jarige man uit Den Haag, meldt de politie.

2 uur geleden
Ziekenhuizen sluiten niet uit dat hackers patiëntgegevens inzagen

DORDRECHT (ANP) - Het valt nog niet uit te sluiten dat patiëntgegevens zijn ingezien tijdens de cyberaanval bij softwareleverancier ChipSoft. Dat zeggen twee ziekenhuizen tegen het ANP na berichtgeving van de NOS.

2 uur geleden
Gewapende overval op geldtransportauto in Rotterdam-Kralingen

ROTTERDAM (ANP) - Een geldtransportauto is woensdagmiddag in Rotterdam-Kralingen overvallen. De dader gebruikte daarbij een vuurwapen of in ieder geval een voorwerp dat erop leek, laat een woordvoerder van de politie weten. Bij de overval is een geldcassette buitgemaakt, maar wat de waarde was is nog onduidelijk.

3 uur geleden
Tbs met voorwaarden voor man (33) die vrouw doodstak in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - De rechtbank in Amsterdam heeft de 33-jarige Khalid A. veroordeeld voor het doodsteken van een 30-jarige vrouw op 1 februari 2025 in Amsterdam-West. De rechter oordeelt dat de man handelde in een psychose en volledig ontoerekeningsvatbaar was. Aan de man is tbs met voorwaarden opgelegd.

3 uur geleden