Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Opnieuw dreun voor Manchester City bij Aston Villa

Opnieuw dreun voor Manchester City bij Aston Villa

BIRMINGHAM (ANP) - Manchester City heeft bij Aston Villa de volgende dreun opgelopen. De landskampioen van coach Pep Guardiola verloor met 2-1 en leed zo de zesde nederlaag in de Premier League en negende in totaal van dit seizoen.

Aston Villa passeert ManCity door de zege op de ranglijst. De club uit Birmingham van coach Unai Emery heeft 28 punten, 1 meer dan de titelverdediger. Koploper Liverpool, dat zondag tegen Tottenham Hotspur speelt, heeft 9 punten meer dan City.

De thuisploeg kreeg al in de eerste minuut een grote kans op de openingstreffer, maar doelman Stefan Ortega redde. Een minuut later tikte Ortega de kopbal van Pau Torres nog net tegen de lat. In de zestiende minuut was het wel raak. Youri Tielemans stuurde Morgan Rogers knap weg en die legde af op Jhon Durán, die Ortega kansloos liet.

Paal

In de tweede helft was Rogers dicht bij de tweede treffer, maar hij zag zijn schot op de paal belanden. Enkele minuten later rondde hij een aanval na afleggen door John McGinn knap af. City kwam in de extra tijd nog terug tot 2-1 door een treffer van Phil Foden, maar een kans op de gelijkmaker kreeg de ploeg niet meer.

Ian Maatsen en Lamare Bogarde bleven bij Aston Villa op de bank, net als Nathan Aké bij Manchester City. De verdediger was de afgelopen weken afwezig door een blessure.

Manchester City verloor eind oktober in de League Cup van Tottenham Hotspur en wist daarna nog maar een van de elf wedstrijden te winnen. In de Champions League verloor de ploeg twee keer en verspeelde City thuis tegen Feyenoord een 3-0-voorsprong (3-3).

Meer uit Voetbal

Real Sociedad naar finale Spaanse beker na zege op Athletic Club

SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.

11 uur geleden
Telstar-trainer Correia vindt nederlaag in beker tegen AZ 'zuur'

ALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.

12 uur geleden
AZ-trainer Echteld blij met nieuwe kans op prijs in bekerfinale

ALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.

12 uur geleden
Arsenal vergroot voorsprong op ManCity na zege bij Brighton

BRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.

12 uur geleden
AZ bereikt bekerfinale voor tweede jaar op rij na zege op Telstar

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker bereikt. De formatie van trainer Leeroy Echteld was in de halve finale voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Telstar, de nummer 17 van de Eredivisie.

13 uur geleden
Voormalig PSV-doelman Koch (54) overleden

DÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.

16 uur geleden
AZ met Smit en Mijnans in halve finale KNVB-beker tegen Telstar

ALKMAAR (ANP) - Kees Smit en Sven Mijnans staan woensdagavond bij AZ in de basis voor de halve finale van de KNVB-beker tegen Telstar. Beide middenvelders maakten recent hun rentree na blessures. Zondag speelden ze allebei een helft tijdens de verloren wedstrijd bij FC Utrecht (2-0).

16 uur geleden