Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Opnieuw code geel in meerdere provincies wegens dichte mist

Opnieuw code geel in meerdere provincies wegens dichte mist

DEN HAAG (ANP) - In meerdere provincies geldt woensdagochtend code geel wegens dichte mist. De waarschuwing van het KNMI is vooralsnog tot 10.00 uur van kracht in Noord-Brabant, Gelderland, Flevoland, Overijssel en Friesland.

Het zicht kan plaatselijk minder dan 200 meter zijn, waarschuwt het KNMI. Het verkeer kan hier last van hebben. De mist lost in de loop van de ochtend op, verwacht het weerinstituut.

Dinsdagavond waarschuwde het KNMI voor dichte mist in Zeeland, Zuid-Holland en Utrecht. Eerder die dag gold voor een groot deel van Nederland ook al code geel. Aan het begin van de ochtend was bijna het hele land gehuld in dichte mist, die in het oosten van het land als eerste wegtrok. Op de wegen stond het door de mist op veel plaatsen vast. Ook het vliegverkeer op luchthavens Schiphol en Eindhoven Airport ondervond hinder door de mist.

Meer uit Binnenland

Lichaam vermiste jongen (8) uit Steenwijk gevonden

STEENWIJK (ANP) - In Steenwijk is het lichaam gevonden van de 8-jarige jongen die sinds zaterdagavond vermist was. Dat meldt de politie.

3 minuten geleden
Schuifelen en gezelligheid door drukte op natuurijsbanen

WINTERSWIJK (ANP) - Op natuurijsbanen in Nederland wordt zondag druk geschaatst, blijkt uit een rondgang van het ANP. IJsbanen proberen zondag zo lang mogelijk open te blijven.

25 minuten geleden
NS rijdt ook maandag met aangepaste dienstregeling om winterweer

UTRECHT (ANP) - NS blijft ook maandag nog met een aangepaste dienstregeling en minder treinen rijden als gevolg van het winterweer, met name in het oosten van het land. "Sommige reizigers moeten vaker overstappen en zijn langer onderweg. Ook kunnen treinen drukker zijn dan reizigers gewend zijn", meldt NS.

51 minuten geleden
Rotterdammer opgepakt na terugvinden van vermist meisje in woning

ROTTERDAM (ANP) - De politie in Rotterdam heeft de bewoner aangehouden van de woning in Rotterdam-Zuid waar eerder op zondagochtend de vermiste Wendy (10) is gevonden. De man is aangehouden op verdenking van het onttrekken aan het bevoegd gezag. "Een volwassene mag niet zonder toestemming van de ouders een kind in huis nemen. We gaan er vooralsnog van uit dat er geen aanwijzingen zijn voor andere misdrijven", meldt de politie.

2 uur geleden
Zoektocht naar 8-jarige uit Steenwijk gaat door, duikers ingezet

STEENWIJK (ANP) - De zoektocht naar een vermiste 8-jarige jongen uit Steenwijk gaat zondag in volle gang door. Vanwege de vrieskou maakt de politie zich ernstig zorgen. Het Landelijk Team Onderwaterzoekingen is ondertussen ook ingeschakeld, laat de politie weten.

2 uur geleden
Marathon op natuurijs onwaarschijnlijk, clubs kiezen voor leden

DEN HAAG (ANP) - Natuurijsbanen in Nederland kiezen voor hun leden nu er waarschijnlijk één dag geschaatst kan worden. Maandag gaat het dooien, waardoor een marathon voor wedstrijdrijders organiseren voor veel ijsclubs geen prioriteit heeft. Dat laten verschillende verenigingen en de KNSB weten.

3 uur geleden
KNMI geeft code oranje voor komende nacht om ijzel

DE BILT (ANP) - Het KNMI verwacht komende nacht gladheid door ijzel, met uitzondering van het zuidwesten van het land. Het KNMI geeft daarom code oranje af, die begint in Noord-Holland vanaf 23.00 uur.

3 uur geleden