Opluchting voor coach Van den Brom met bekerhouder Genk
SINT-ELOOIS-WINKEL (ANP) - Na vijf nederlagen op rij, in alle competities, heeft trainer John van den Brom met zijn Belgische club Racing Genk weer eens gewonnen. Het bekerduel met Winkel Sport, dat op het derde niveau uitkomt, eindigde in 0-6. Bij de rust leidde de bekerhouder al comfortabel (0-4).
Voor Racing Genk kwamen Gerardo Arteaga (twee), Ike Ugbo (twee), Bastien Toma en Joseph Paintsil tot scoren.
Voor Van den Brom kwam de ruime overwinning net op tijd. Maandag werd zijn naaste assistent Dennis Haar ontslagen. De clubleiding wilde de technische staf van de Nederlandse trainer gaan renoveren. Volgens waarnemers moet Genk snel beter gaan presteren, anders moet ook Van den Brom mogelijk vertrekken bij de huidige nummer 10 van de ranglijst.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
18 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
20 minuten geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
37 minuten geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
4 uur geleden