Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Opgeluchte bondscoach België wil minder spanning

Opgeluchte bondscoach België wil minder spanning

KEULEN (ANP/BELGA) - Bij de Belgische bondscoach Domenico Tedesco overheerst de opluchting na de 2-0-zege van zijn ploeg op het EK voetbal tegen Roemenië. Maar voor de Italiaans/Duitse coach had een beetje minder spanning best gemogen. België leidde al na twee minuten door een doelpunt van Youri Tielemans, maar moest lang wachten op de verlossende treffer van Kevin De Bruyne.

"Ik ben in de eerste plaats opgelucht", sprak Tedesco op de persconferentie na het duel. "Maar het was beter geweest als we de wedstrijd heel wat eerder hadden beslist. Het is jammer dat we zoveel kansen nodig hebben om te scoren, zeker als je de kwaliteit en de hoeveelheid ervan bekijkt. In onze eerste twee duels samen hebben we maar twee keer gescoord. Dat is te weinig. We hadden alleen tegen Roemenië er al vijf kunnen maken. Het is fantastisch dat we zoveel kansen creëren, maar we moeten de wedstrijd eerder beslissen."

België verloor het eerste groepsduel met 1-0 van Slowakije, in een duel waarin twee doelpunten van spits Romelu Lukaku werden afgekeurd. "In de eerste wedstrijd hadden we pech met die handsbal en het buitenspelgeval. Ondertussen zijn er al drie doelpunten van 'Rom' afgekeurd. Het hangt soms af van de timing, van dat tikkeltje geluk dat je nodig hebt. De Roemeense doelman heeft ook enkele goede reddingen verricht. Het is een samenloop van factoren."

Meer uit Voetbal

FC Barcelona scoort vijf keer in uitduel met Elche

ELCHE (ANP) - FC Barcelona is de jacht op een derde landstitel op rij goed begonnen. De club scoorde vijf keer in de uitwedstrijd tegen Elche (0-5).

1 uur geleden
PSG verliest ondanks twee treffers van Torres punten in Rennes

RENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is het nieuwe seizoen met een uitglijder begonnen. De landskampioen en winnaar van de laatste twee edities van de Champions League bleef in de uitwedstrijd tegen Stade Rennes steken op een gelijkspel: 2-2.

1 uur geleden
AC Milan wint van Torino in Serie A

TURIJN (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Torino tot een goed einde gebracht (1-2). Alphadjo Cisse en Adrien Rabiot scoorden voor de bezoekers. Ché Adams bepaalde in blessuretijd de eindstand namens de thuisploeg.

1 uur geleden
Atlético Madrid blijft tegen Villarreal steken op gelijkspel

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.

5 uur geleden
Cambuur: fans liepen brandwonden, gehoorschade en oogletsel op

LEEUWARDEN (ANP) - Vijf supporters van SC Cambuur zijn gewond geraakt door vuurwerk dat bezoekende fans van Feyenoord naar hen gooiden. Dat meldt de club uit Leeuwarden.

5 uur geleden
Onderbroken duel SC Cambuur - Feyenoord na halfuur hervat

LEEUWARDEN (ANP) - De onderbroken wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na een halfuur bij een stand van 0-0 hervat. Scheidsrechter Danny Makkelie legde het duel na twaalf minuten stil nadat fans van de bezoekende club veel vuurwerk hadden afgestoken.

7 uur geleden
Cambuur - Feyenoord onderbroken na vuurwerkactie bezoekende fans

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na twaalf minuten onderbroken. Scheidsrechter Danny Makkelie stuurde beide ploegen naar de kleedkamer nadat fans van de club uit Rotterdam veel vuurwerk hadden afgestoken.

7 uur geleden