Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Opgave Alvarado in veldrit Gullegem door rugklachten

Opgave Alvarado in veldrit Gullegem door rugklachten

GULLEGEM (ANP) - Ceylin Carmen del Alvarado heeft met rugklachten opgegeven in de Hexia Cross in het Vlaamse Gullegem. Dat meldde haar ploeg Alpecin-Deceuninck nadat ze was afgestapt in de derde ronde van de blubbercross. Het is onduidelijk of Alvarado zondag start in de wereldbekerwedstrijd in het Belgische Zonhoven. De Rotterdamse is de leider in het wereldbekerklassement.

Alvarado was de blikvanger in Gullegem, omdat andere grote namen als Fem van Empel en Puck Pieterse ontbraken. Ze kende een mislukte start en kwam totaal niet op gang op de zware modderstroken. Nadat de topfavoriet uit de koers was, ging alle aandacht naar de Britse Zoe Bäckstedt, die naar de winst soleerde. Ze had aan de finish een kleine dertig seconden voorsprong op Manon Bakker. Inge van der Heijden eindigde als derde.

Michael Vanthourenhout won de cross bij de mannen. De Europees kampioen uit België profiteerde van de afwezigheid van de 'grote drie' Mathieu van der Poel, Wout van Aert en Tom Pidcock. De Brit Cameron Mason reed op het modderige parcours op gepaste afstand van Vanthourenhout naar de tweede plaats en de Belg Joran Wyseure werd derde.

Meer uit Sport

Veldrijder Nieuwenhuis derde in Superprestige Gullegem

GULLEGEM (ANP) - Joris Nieuwenhuis is als derde geëindigd in de veldrit van Gullegem, de voorlaatste in de serie uit de Superprestige. De Nederlander legde het in de sneeuw en modder af tegen twee Belgen. Niels Vandeputte won, Michael Vanthourenhout werd tweede.

9 minuten geleden
Schulting op NK shorttrack derde op 1000 meter, titel Velzeboer

LEEUWARDEN (ANP) - Suzanne Schulting is bij haar rentree op het NK shorttrack als derde geëindigd op de 1000 meter. De olympisch kampioene op deze afstand moest in Leeuwarden de titel laten aan Xandra Velzeboer, die haar zus Michelle en Schulting aftroefde op de 1000 meter.

1 uur geleden
Skiester Rast draagt zege op aan slachtoffers Crans-Montana

KRANJSKA GORA (ANP) - De Zwitserse skiester Camille Rast heeft haar eerste wereldbekerzege op de reuzenslalom geboekt. De 26-jarige Rast was de beste op de piste in het Sloveense Kranjska Gora. Ze droeg haar zege op aan de slachtoffers van de cafébrand in het Zwitserse Crans-Montana in nieuwjaarsnacht.

1 uur geleden
Swiatek: tennissters hebben geen 'Battle of the Sexes' nodig

SYDNEY (ANP/AFP) - Tennisster Iga Swiatek vindt dat het vrouwentennis geen 'Battle of the Sexes' nodig heeft. De tennissters hoeven volgens de Poolse zesvoudig grandslamkampioene niets te bewijzen.

5 uur geleden
Basketballer Post met Warriors hard onderuit tegen Oklahoma City

SAN FRANCISCO (ANP) - Basketballer Quinten Post heeft met Golden State Warriors een forse nederlaag geleden tegen Oklahoma City Thunder. De titelverdediger in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA won met 131-94.

7 uur geleden
Darter Van Veen bereikt finale WK na zege op Schot Anderson

LONDEN (ANP) - Gian van Veen heeft de finale bereikt van het WK darts in Londen. De 23-jarige darter uit het Gelderse Poederoijen versloeg in de halve finales in een uitbundig Alexandra Palace tweevoudig wereldkampioen Gary Anderson met 6-3 in sets. Hij treft zaterdag in de eindstrijd de Engelse titelverdediger Luke Littler.

16 uur geleden
Oostenrijkse topskiester Liensberger mist Spelen na crash

SANKT MICHAEL (ANP/RTR) - De Oostenrijkse skiester Katharina Liensberger mist de Olympische Spelen in Milaan-Cortina door een zware knieblessure. De 28-jarige slalomspecialiste liep onder meer een gescheurde meniscus op door een crash bij een training in Sankt Michael.

20 uur geleden