Operatie blijkt onvermijdelijk voor Sandler
BRUSSEL (ANP) - De Nederlandse verdediger Philippe Sandler van Anderlecht kampt al wekenlang met knieklachten en een operatie bleek onvermijdelijk. De 22-jarige Amsterdammer is deze week geopereerd aan zijn linkerknie. Met succes, aldus de medische staf van Anderlecht.
De Belgische club hoopt dat Sandler over twee maanden weer inzetbaar is. De oud-speler van PEC Zwolle staat onder contract bij Manchester City. Sandler ging afgelopen zomer in het spoor van Vincent Kompany mee naar Brussel. De huurling begon het seizoen als basisspeler en startte negen competitieduels in de basis, tot hij geblesseerd raakte. Sandler speelde vorige week nog wel mee in een bekerwedstrijd. De klachten bleken echter zo groot, dat in overleg met City is besloten over te gaan tot opereren.
Anderlecht, de ploeg ook van Derrick Luckassen en Michel Vlap, beleeft wederom een teleurstellend seizoen en staat in de competitie op de elfde plaats. 'Paars-Wit' speelt voor de winterstop nog vier wedstrijden, onder meer in het Belgische bekertoernooi tegen Club Brugge.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.
17 minuten geledenMIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.
25 minuten geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
8 uur geledenACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.
21 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.
1 dag geleden