Oosting koestert punt bij Olympiakos: we leven nog
PIRAEUS (ANP) - FC Twente kan met opgeheven hoofd Piraeus verlaten. Dat vond trainer Joseph Oosting na de 0-0 tegen de Griekse kampioen Olympiakos in de Europa League. "We leven nog en hebben naar behoren gespeeld", zei hij na afloop bij Ziggo Sport. "Het is niet makkelijk om hier te voetballen. Ik vind dat mijn jongens het goed hebben gedaan. Ik denk dat de ploeg wel een boost heeft gekregen door hier een punt te pakken."
De trainer had zich geërgerd aan het schijnen met een laserpen in het gezicht van Ricky van Wolfswinkel bij het nemen van een strafschop vroeg in de wedstrijd. De spits miste. "Onbegrijpelijk dat het hier nog steeds kan", zei Oosting over de in stadions verboden pennen.
Twente miste ook een beetje geluk, meende de trainer. Bij een late aanval van de Enschedeërs floot de scheidsrechter af voor hands van Sam Lammers, maar op de televisiebeelden was duidelijk te zien dat een speler van Olympiakos de bal met zijn hand wegsloeg. "Ik zag duidelijk een strafschop en met een beetje geluk was de bal op de stip gelegd. We moeten dit punt maar koesteren en de focus verleggen naar de laatste twee wedstrijden."
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
12 uur geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
12 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.
13 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.
13 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).
15 uur geledenTANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.
16 uur geleden