Oosting koestert punt bij Olympiakos: we leven nog
PIRAEUS (ANP) - FC Twente kan met opgeheven hoofd Piraeus verlaten. Dat vond trainer Joseph Oosting na de 0-0 tegen de Griekse kampioen Olympiakos in de Europa League. "We leven nog en hebben naar behoren gespeeld", zei hij na afloop bij Ziggo Sport. "Het is niet makkelijk om hier te voetballen. Ik vind dat mijn jongens het goed hebben gedaan. Ik denk dat de ploeg wel een boost heeft gekregen door hier een punt te pakken."
De trainer had zich geërgerd aan het schijnen met een laserpen in het gezicht van Ricky van Wolfswinkel bij het nemen van een strafschop vroeg in de wedstrijd. De spits miste. "Onbegrijpelijk dat het hier nog steeds kan", zei Oosting over de in stadions verboden pennen.
Twente miste ook een beetje geluk, meende de trainer. Bij een late aanval van de Enschedeërs floot de scheidsrechter af voor hands van Sam Lammers, maar op de televisiebeelden was duidelijk te zien dat een speler van Olympiakos de bal met zijn hand wegsloeg. "Ik zag duidelijk een strafschop en met een beetje geluk was de bal op de stip gelegd. We moeten dit punt maar koesteren en de focus verleggen naar de laatste twee wedstrijden."
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
9 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
9 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
10 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
12 uur geleden