Oosting koestert punt bij Olympiakos: we leven nog
PIRAEUS (ANP) - FC Twente kan met opgeheven hoofd Piraeus verlaten. Dat vond trainer Joseph Oosting na de 0-0 tegen de Griekse kampioen Olympiakos in de Europa League. "We leven nog en hebben naar behoren gespeeld", zei hij na afloop bij Ziggo Sport. "Het is niet makkelijk om hier te voetballen. Ik vind dat mijn jongens het goed hebben gedaan. Ik denk dat de ploeg wel een boost heeft gekregen door hier een punt te pakken."
De trainer had zich geërgerd aan het schijnen met een laserpen in het gezicht van Ricky van Wolfswinkel bij het nemen van een strafschop vroeg in de wedstrijd. De spits miste. "Onbegrijpelijk dat het hier nog steeds kan", zei Oosting over de in stadions verboden pennen.
Twente miste ook een beetje geluk, meende de trainer. Bij een late aanval van de Enschedeërs floot de scheidsrechter af voor hands van Sam Lammers, maar op de televisiebeelden was duidelijk te zien dat een speler van Olympiakos de bal met zijn hand wegsloeg. "Ik zag duidelijk een strafschop en met een beetje geluk was de bal op de stip gelegd. We moeten dit punt maar koesteren en de focus verleggen naar de laatste twee wedstrijden."
Meer uit Voetbal
MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
2 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
5 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
5 uur geleden