Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oostenrijk bereidt zich ontspannen voor op duel met Oranje

Oostenrijk bereidt zich ontspannen voor op duel met Oranje

BERLIJN (ANP) - De Oostenrijkse voetballers bereiden zich ontspannen voor op het laatste groepsduel van dinsdag met het Nederlands elftal op het EK. Bondscoach Ralf Rangnick en zijn spelers voltooiden eerst een besloten training en reden daarna naar een meer bij Berlijn. "Daar hebben we gewandeld", vertelde linksback Alexander Prass op een persconferentie. "Veel spelers doken nog even het water in en hebben gezwommen."

Oostenrijk weet mogelijk al voor het duel met Nederland dat het zeker is van een plek in de achtste finales. De ploeg ligt op koers om minimaal als een van de beste vier nummers 3 van alle groepen te eindigen. Alleen een zege op Oranje in het Olympiastadion van Berlijn levert een eerste of tweede eindklassering in de poule op en mogelijk een minder sterke tegenstander in de strijd om een ticket voor de kwartfinales.

Oostenrijk maakte indruk tegen Frankrijk, maar verloor door een eigen doelpunt van Maximilian Wöber (1-0). Daarna won de ploeg wel van Polen (3-1). "Tegen grote landenploegen als Nederland moet iedereen 1 of 2 procent meer geven", zei middenvelder Romano Schmid van Werder Bremen. Prass, die voor Sturm Graz speelt, was het met zijn ploeggenoot eens. "Maar tegen Frankrijk hadden we ook 1 punt kunnen pakken", weet hij. "Dus we hoeven ons tegen geen enkele tegenstander te verstoppen."

Oostenrijk traint maandag vanaf 11.45 uur voor het laatst in aanloop naar het duel met Oranje. Mogelijk wordt dan duidelijk of Gernot Trauner voldoende fit is om tegen Nederland te spelen. De verdediger van Feyenoord viel geblesseerd uit in het duel met Polen, waarin hij met een kopbal de score opende.

Meer uit Voetbal

Go Ahead walst over PEC Zwolle heen in bewogen IJsselderby: 5-0

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft huisgehouden in een bewogen IJsselderby. De club uit Deventer won in de eigen Adelaarshorst met grote cijfers van PEC Zwolle: 5-0. Dat gebeurde voor het oog van alleen de eigen supporters. De vierhonderd fans van PEC werden voor aanvang uit het stadion gezet, omdat ze tegen de gemaakte afspraken gezichtsbedekkende kleding droegen.

23 minuten geleden
Van Dijk zegt sorry tegen fans Liverpool na nederlaag tegen City

LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk heeft excuses aangeboden aan de fans van Liverpool voor de ruime nederlaag tegen Manchester City in de kwartfinale van de FA Cup. "We hebben onze fans teleurgesteld, onszelf en de coach. Vooral de manier waarop we in de tweede helft speelden, moet iedereen pijn doen. Het doet mij in ieder geval pijn", zei de aanvoerder van Oranje over de afstraffing met 4-0.

1 uur geleden
Schouten wacht operatie om kruisbandblessure en mist WK

EINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten (29) heeft in het duel met FC Utrecht een kruisbandblessure opgelopen en mist het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De verdediger van PSV moet een operatie ondergaan en zal langere tijd zijn uitgeschakeld. Dat heeft de club uit Eindhoven zondag bekendgemaakt.

2 uur geleden
IJsselderby 1,5 uur later begonnen na ontruiming vak met PEC-fans

DEVENTER (ANP) - Het duel tussen Go Ahead Eagles en PEC Zwolle in de Eredivisie is ruim anderhalf uur later dan gepland alsnog begonnen. De IJsselderby liep lang uitstel op doordat de meegereisde supporters van PEC Zwolle weigerden verboden gezichtsbedekkende doeken te verwijderen en evenmin gehoor gaven aan een oproep om het uitvak uit eigen beweging te verlaten. Pas toen de Mobiele Eenheid het vak had ontruimd en de fans in de bus naar Zwolle zaten, kon de wedstrijd zonder uitsupporters aanvangen.

2 uur geleden
Feyenoord mist Hadj Moussa tegen FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord speelt zondag het uitduel met FC Volendam zonder Anis Hadj Moussa en Anel Ahmedhodzic. Als het elftal van Robin van Persie punten verspeelt, dan is PSV officieel kampioen van Nederland. De aftrap is om 14.30 uur.

2 uur geleden
ME ontruimt vak met PEC-fans bij IJsselderby om gezichtsbedekking

ZWOLLE (ANP) - De Mobiele Eenheid is uitgerukt om het uitvak met supporters van PEC Zwolle te ontruimen bij de IJsselderby. De fans weigerden gezichtsbedekking te verwijderen en evenmin uit eigen beweging de tribune in het stadion van Go Ahead Eagles te verlaten, ondanks herhaalde oproepen. Alle supporters van PEC worden in bussen terug naar Zwolle gestuurd. Daarna moet het duel alsnog beginnen.

3 uur geleden
Aftrap IJsselderby uitgesteld om gezichtsbedekking PEC-supporters

DEVENTER (ANP) - De aftrap van de Eredivisiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en PEC Zwolle is voor onbepaalde tijd uitgesteld. Supporters van PEC Zwolle staan in het uitvak met bedekte gezichten en dat is tegen de afspraken die zijn gemaakt tussen beide clubs. De zogeheten IJsselderby zou om 12.15 uur beginnen.

3 uur geleden