Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oostenrijk bereidt zich ontspannen voor op duel met Oranje

Oostenrijk bereidt zich ontspannen voor op duel met Oranje

BERLIJN (ANP) - De Oostenrijkse voetballers bereiden zich ontspannen voor op het laatste groepsduel van dinsdag met het Nederlands elftal op het EK. Bondscoach Ralf Rangnick en zijn spelers voltooiden eerst een besloten training en reden daarna naar een meer bij Berlijn. "Daar hebben we gewandeld", vertelde linksback Alexander Prass op een persconferentie. "Veel spelers doken nog even het water in en hebben gezwommen."

Oostenrijk weet mogelijk al voor het duel met Nederland dat het zeker is van een plek in de achtste finales. De ploeg ligt op koers om minimaal als een van de beste vier nummers 3 van alle groepen te eindigen. Alleen een zege op Oranje in het Olympiastadion van Berlijn levert een eerste of tweede eindklassering in de poule op en mogelijk een minder sterke tegenstander in de strijd om een ticket voor de kwartfinales.

Oostenrijk maakte indruk tegen Frankrijk, maar verloor door een eigen doelpunt van Maximilian Wöber (1-0). Daarna won de ploeg wel van Polen (3-1). "Tegen grote landenploegen als Nederland moet iedereen 1 of 2 procent meer geven", zei middenvelder Romano Schmid van Werder Bremen. Prass, die voor Sturm Graz speelt, was het met zijn ploeggenoot eens. "Maar tegen Frankrijk hadden we ook 1 punt kunnen pakken", weet hij. "Dus we hoeven ons tegen geen enkele tegenstander te verstoppen."

Oostenrijk traint maandag vanaf 11.45 uur voor het laatst in aanloop naar het duel met Oranje. Mogelijk wordt dan duidelijk of Gernot Trauner voldoende fit is om tegen Nederland te spelen. De verdediger van Feyenoord viel geblesseerd uit in het duel met Polen, waarin hij met een kopbal de score opende.

Meer uit Voetbal

Real Madrid en Alonso boeken belangrijke zege bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft met Real Madrid een belangrijke overwinning behaald. Na nederlagen tegen Celta de Vigo (0-2) en Manchester City (1-2) wist de 'Koninklijke' in de Spaanse competitie wel te winnen bij Deportivo Alavés: 1-2. Alonso kon de overwinning goed gebruiken. Na een reeks mindere resultaten is er de nodige kritiek op de voormalige Spaanse international.

1 uur geleden
Bayern München verspeelt in Bundesliga punten tegen FSV Mainz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper stond in eigen stadion tegen hekkensluiter FSV Mainz kort voor tijd zelfs op achterstand, maar wist er alsnog 2-2 van te maken.

4 uur geleden
Van Persie: ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie leed met Feyenoord in de uitwedstrijd tegen Ajax de zesde nederlaag (2-0) in acht duels. "Maar ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen" , zei hij. "Ik kan niet veel meer van ze vragen. Verliezen van Ajax doet wel extra pijn. Bij mij, bij mijn spelers en zeker ook bij onze fans."

6 uur geleden
Manchester City trekt goede lijn door en wint bij Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Manchester City blijft goed presteren in de Premier League. Het elftal van trainer Pep Guardiola boekte bij Crystal Palace de vierde achtereenvolgende zege: 0-3. Manchester City houdt zo 2 punten achterstand op koploper Arsenal, dat zaterdag moeizaam won van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers (2-1).

6 uur geleden
Klaassen geniet van strijdlust Ajax in duel met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen heeft genoten van het spel van Ajax in het thuisduel met Feyenoord (2-0). "Het was misschien niet de meest sprankelende wedstrijd, van beide kanten. Maar als je zo speelt, dan gaan hier weinig teams van ons winnen" , zei de aanvoerder tijdens een flashinterview vlak na de tweehonderdste editie van de klassieker. "Ik heb een echte ploeg gezien. Hard werken hoort erbij, dat is de basis. Als je zo met 2-0 wint en je voelt de hele sfeer hier, dan krijg ik kippenvel."

6 uur geleden
Ajax brengt Feyenoord met counterspel dieper in de problemen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de problemen van Feyenoord vergroot. De ploeg van interim-trainer Fred Grim bezorgde de bezoekers uit Rotterdam de zesde nederlaag in de laatste acht wedstrijden. Davy Klaassen en Jorthy Mokio maakten de doelpunten (2-0).

6 uur geleden
Lammers leidt FC Twente met twee doelpunten langs Go Ahead

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles in de Eredivisie overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer John van den Brom was dankzij twee doelpunten van Sam Lammers met 2-0 te sterk voor de Deventenaren. De score had hoger uit kunnen vallen.

7 uur geleden