Ook zieke Twente-middenvelder Regeer haakt af bij Jong Oranje
ZEIST (ANP) - Ook FC Twente-middenvelder Youri Regeer reist niet met Jong Oranje mee voor het oefenduel met de leeftijdsgenoten van Slowakije donderdag. De 21-jarige Regeer is ziek. Bondscoach Michael Reiziger roept geen vervanger voor hem op.
Dinsdag haakten de eveneens zieke Ajacied Kenneth Taylor en geblesseerden Rome-Jayden Owusu-Oduro (AZ) en Lennard Hartjes (Excelsior) al af. Voor hen riep Reiziger met Jochem Ritmeester van de Kamp van Almere City FC en PSV-keeper Niek Schiks nog wel vervangers op. Maandag viel PSV'er Couhaib Driouech al weg omdat hij niet speelgerechtigd bleek te zijn.
Jong Oranje speelt maandag een tweede oefenwedstrijd, tegen Jong Engeland.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van aanvaller Makan Aïko. De 24-jarige Fransman vertrekt naar het Portugese Tondela. Dat meldde de club uit Sittard op de eigen website.
26 minuten geledenLONDEN (ANP) - Renée Slegers heeft haar contract bij Arsenal verlengd tot 2029. De Nederlandse coach leidde de voetbalsters van de club uit Londen afgelopen seizoen naar de zege in de Champions League.
2 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Gabriel Martinelli heeft zijn excuses aangeboden aan Liverpool-speler Conor Bradley na een incident in de slotfase van de competitiewedstrijd tussen Arsenal en Liverpool van donderdagavond. De aanvaller van Arsenal gooide een bal op de net geblesseerd geraakte Bradley en duwde hem vervolgens over de zijlijn het veld uit.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil zich deze maand versterken met een verdedigende middenvelder, linksback en aanvaller. Dat vertelde trainer Fred Grim op een persmoment.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax begint zonder Wout Weghorst en Steven Berghuis aan de tweede helft van het seizoen. Beide spelers ontbreken zondag tijdens de uitwedstrijd tegen Telstar.
3 uur geledenJEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.
16 uur geledenKOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.
16 uur geleden