Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook WK-organisator Mexico ontslaat bondscoach na Copa América

Ook WK-organisator Mexico ontslaat bondscoach na Copa América

MEXICO-STAD (ANP/RTR) - Met Mexico heeft nog een organisator van het komende WK voetbal zijn bondscoach ontslagen. De nationale bond FMF houdt Jaime Lozano (45) verantwoordelijk voor de vroege uitschakeling op de afgelopen Copa América en gaat op zoek naar een meer ervaren vervanger. Eerder ontsloegen de Verenigde Staten Gregg Berhalter al na een teleurstellende Copa América in eigen land.

Voor zowel de VS als Mexico zat de Copa América er na de groepsfase al op, twee jaar voordat zij samen met Canada het WK organiseren. Mexico strandde in een poule met Venezuela, Ecuador en Jamaica.

"Na de Copa América is de FMF begonnen met een analyse. Jaime Lozano kreeg een contract aangeboden tot 2030 waarin hij in de periode 2024-2026 een meer ervaren manager zal begeleiden naar ons WK. Lozano heeft ons laten weten dat hij niet verder wil. We respecteren zijn beslissing, we erkennen zijn grote professionaliteit, capaciteit en toewijding", laat de nationale bond weten in een verklaring.

Lozano was sinds een jaar bondscoach, waarin hij de Gold Cup won en de finale van de Noord-Amerikaanse Nations League verloor van de VS. Mexico zou nu Javier Aguirre willen aanstellen voor zijn derde periode als bondscoach.

Meer uit Voetbal

Trainer Maresca per direct weg bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.

3 uur geleden
Neymar verlengt alsnog contract bij FC Santos met een jaar

SANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.

6 uur geleden
Hoofdrol Feyenoorder Hadj Moussa in laatste groepsduel Algerije

RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.

22 uur geleden
Linksback Hartman op Instagram: ik ga niet naar Ajax

BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.

23 uur geleden
Hartoperatie voormalig Braziliaans international Roberto Carlos

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.

1 dag geleden
Slot zit niet te wachten op herhaling van 'chaotisch gelijkspel'

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.

1 dag geleden
Boete oud-Ajacied Traoré op Afrika Cup voor beledigen arbiter

RABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.

1 dag geleden