Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook WK-organisator Mexico ontslaat bondscoach na Copa América

Ook WK-organisator Mexico ontslaat bondscoach na Copa América

MEXICO-STAD (ANP/RTR) - Met Mexico heeft nog een organisator van het komende WK voetbal zijn bondscoach ontslagen. De nationale bond FMF houdt Jaime Lozano (45) verantwoordelijk voor de vroege uitschakeling op de afgelopen Copa América en gaat op zoek naar een meer ervaren vervanger. Eerder ontsloegen de Verenigde Staten Gregg Berhalter al na een teleurstellende Copa América in eigen land.

Voor zowel de VS als Mexico zat de Copa América er na de groepsfase al op, twee jaar voordat zij samen met Canada het WK organiseren. Mexico strandde in een poule met Venezuela, Ecuador en Jamaica.

"Na de Copa América is de FMF begonnen met een analyse. Jaime Lozano kreeg een contract aangeboden tot 2030 waarin hij in de periode 2024-2026 een meer ervaren manager zal begeleiden naar ons WK. Lozano heeft ons laten weten dat hij niet verder wil. We respecteren zijn beslissing, we erkennen zijn grote professionaliteit, capaciteit en toewijding", laat de nationale bond weten in een verklaring.

Lozano was sinds een jaar bondscoach, waarin hij de Gold Cup won en de finale van de Noord-Amerikaanse Nations League verloor van de VS. Mexico zou nu Javier Aguirre willen aanstellen voor zijn derde periode als bondscoach.

Meer uit Voetbal

Spits Isak (Liverpool) geopereerd aan enkel en breuk in kuitbeen

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.

4 uur geleden
Neres helpt Napoli met twee doelpunten aan Supercup

RIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.

4 uur geleden
KRC Genk stelt Hayen aan als nieuwe trainer

BRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.

7 uur geleden
Neymar succesvol geopereerd aan linkerknie

SAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.

7 uur geleden
Japans international Minamino scheurt kruisband, WK onzeker

MONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.

8 uur geleden
Slory verlengt bij Feyenoord en maakt seizoen af bij Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.

11 uur geleden
Fortuna Sittard breekt met onwillige hoofdsponsor

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.

12 uur geleden