Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook WK-organisator Mexico ontslaat bondscoach na Copa América

Ook WK-organisator Mexico ontslaat bondscoach na Copa América

MEXICO-STAD (ANP/RTR) - Met Mexico heeft nog een organisator van het komende WK voetbal zijn bondscoach ontslagen. De nationale bond FMF houdt Jaime Lozano (45) verantwoordelijk voor de vroege uitschakeling op de afgelopen Copa América en gaat op zoek naar een meer ervaren vervanger. Eerder ontsloegen de Verenigde Staten Gregg Berhalter al na een teleurstellende Copa América in eigen land.

Voor zowel de VS als Mexico zat de Copa América er na de groepsfase al op, twee jaar voordat zij samen met Canada het WK organiseren. Mexico strandde in een poule met Venezuela, Ecuador en Jamaica.

"Na de Copa América is de FMF begonnen met een analyse. Jaime Lozano kreeg een contract aangeboden tot 2030 waarin hij in de periode 2024-2026 een meer ervaren manager zal begeleiden naar ons WK. Lozano heeft ons laten weten dat hij niet verder wil. We respecteren zijn beslissing, we erkennen zijn grote professionaliteit, capaciteit en toewijding", laat de nationale bond weten in een verklaring.

Lozano was sinds een jaar bondscoach, waarin hij de Gold Cup won en de finale van de Noord-Amerikaanse Nations League verloor van de VS. Mexico zou nu Javier Aguirre willen aanstellen voor zijn derde periode als bondscoach.

Meer uit Voetbal

Atlético Madrid overklast Barcelona met vier doelpunten voor rust

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft een grote stap gezet naar de finale van het Spaanse bekertoernooi. De ploeg van trainer Diego Simeone liet FC Barcelona in het eerste duel van de halve eindstrijd kansloos (4-0). Die stand stond bij rust al op het scorebord van een kolkend Estadio Metropolitano. De return is op 3 maart in Barcelona.

38 minuten geleden
Nederlands elftal stuit op Duitsland in Nations League

BRUSSEL (ANP) - Het Nederlands elftal is in de groepsfase van de nieuwe editie van de Nations League gekoppeld aan Duitsland, Servië en Griekenland. Dat heeft een loting in Brussel uitgewezen.

4 uur geleden
Feyenoord verrast en versterkt zich met transfervrije Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na het afsluiten van de transfermarkt spectaculair versterkt. De transfervrije Raheem Sterling heeft zijn handtekening onder een contract tot het einde van dit seizoen gezet.

5 uur geleden
UEFA voelt niets voor terugkeer Rusland op Europese toernooien

BRUSSEL (ANP) - De UEFA voelt niets voor een terugkeer van de nationale ploeg en clubteams van Rusland in Europese toernooien. "Ons standpunt blijft ongewijzigd", zei voorzitter Aleksander Ceferin op het vijftigste congres van de Europese voetbalbond in Brussel.

6 uur geleden
Trainer Bosz vreest griep bij carnaval vierende PSV'ers

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vreest voor griepgevallen in de PSV-selectie als spelers komend weekend carnaval gaan vieren. "Daar maak ik me zorgen om, met zoveel mensen dicht op elkaar. Ik weet niet of ze het gaan vieren, maar ik kan het me heel goed voorstellen. We wonen in Eindhoven", zei Bosz tijdens zijn persconferentie voor het Eredivisieduel met FC Volendam van vrijdag.

10 uur geleden
PSV zonder uitrustende Saibari tegen FC Volendam

EINDHOVEN (ANP) - PSV neemt het vrijdagavond zonder Ismael Saibari op tegen FC Volendam. Trainer Peter Bosz heeft de Marokkaanse international de afgelopen dagen vrijgegeven om te rusten na zijn deelname aan de Afrika Cup van een maand geleden. Ploeggenoot Anass Salah-Eddine, die een twijfelgeval is voor het duel in Volendam, heeft vanaf komend weekend om dezelfde reden een paar dagen vrij.

10 uur geleden
Bondscoach Tuchel verlengt bij Engeland tot en met EK 2028

LONDEN (ANP) - Thomas ​Tuchel ⁠heeft zijn contract als bondscoach van Engeland verlengd tot en met het EK van 2028, dat in het Verenigd Koninkrijk en Ierland plaatsvindt. Dat heeft de Engelse voetbalbond bekendgemaakt. ​De Duitser kwam in 2024 in dienst en won met Engeland alle kwalificatiewedstrijden voor het WK van komende zomer.

12 uur geleden