Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook voor toernooi Monte Carlo heeft Djokovic vaccinatie nodig

Ook voor toernooi Monte Carlo heeft Djokovic vaccinatie nodig

MONTE CARLO (ANP) - Tennisser Novak Djokovic is meer dan welkom op het ATP-toernooi van Monte Carlo, mits hij de coronaregels van de Franse overheid respecteert. Dat heeft toernooidirecteur Zeljko Franulovic laten weten. "Om Frankrijk binnen te komen, is de eerste regel dat je gevaccineerd moet zijn", zei Franulovic, die zo duidelijk maakte dat Djokovic niet op een medische vrijstelling moet rekenen. Het graveltoernooi in Monaco begint op 9 april.

Rond Djokovic ontstond in januari een rel toen hij niet aan de Australian Open mocht meedoen. De Servische nummer 1 van de wereld dacht met een vrijstelling onder de eis tot vaccinatie tegen corona in Australië uit te komen, maar werd uiteindelijk het land uitgestuurd.

Woensdag meldde de organisatie van het prestigieuze toernooi in Indian Wells dat Djokovic op de voorlopige deelnemerslijst staat, maar dat alleen spelers die volledig tegen het coronavirus zijn gevaccineerd in maart op het toernooi mogen uitkomen. Vanuit Monte Carlo klinkt nu hetzelfde geluid. "We hopen dat Djokovic erbij is, maar een toernooi is belangrijker dan één speler", aldus Franulovic. Djokovic kan hetzelfde probleem verwachten wanneer hij in mei op Roland Garros wil uitkomen.

Meer uit Sport

Vingegaard grijpt met derde ritzege roze trui in Giro d'Italia

PILA (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de roze leiderstrui veroverd in de veertiende etappe van de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike reed solo naar de winst in de bergrit van Aosta naar Pila. De Oostenrijker Felix Gall eindigde na 133 kilometer als tweede en Jai Hindley uit Australië werd derde.

1 uur geleden
Bredewold bezorgt SD Worx-Protime derde zege in Ronde van Burgos

MEDINA DE POMAR (ANP) - Mischa Bredewold heeft de derde etappe van de Ronde van Burgos gewonnen. De 25-jarige renster van SD Worx-Protime versloeg na 126 kilometer in Medina de Pomar medevluchtster Mireia Benito uit Spanje.

2 uur geleden
Eerste titel voor Kroatische tennisster Marcinko

RABAT (ANP/BELGA) - Tennisster Petra Marcinko heeft voor het eerst een titel op het hoogste niveau gewonnen. De 20-jarige Kroatische was in de finale van het WTA-toernooi van Rabat te sterk voor Anjelina Kalinina. Bij een stand van 6-2 3-0 staakte de Oekraïense de strijd met een voetblessure.

2 uur geleden
Hockeysters Amsterdam en Den Bosch spelen gelijk in eerste finale

AMSTELVEEN (ANP) - De eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om de landstitel tussen de hockeysters van Amsterdam en Den Bosch heeft geen winnaar opgeleverd. In het Wagener Stadion in Amstelveen werd het 2-2.

4 uur geleden
Verstappen 'worstelt met auto' in kwalificatie sprintrace

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.

9 uur geleden
Titelhouder Oklahoma City neemt leiding in play-offs tegen Spurs

SAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.

9 uur geleden
Verstappen 7e in kwalificatie sprintrace Canada, Russell op pole

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen start zaterdag bij de GP van Canada als zevende in de sprintrace. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull bleef ver verwijderd van de beste tijd van de Brit George Russell van Mercedes.

19 uur geleden