Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook voor pers die naar Tokio gaat is vaccinatie mogelijk

Ook voor pers die naar Tokio gaat is vaccinatie mogelijk

ARNHEM (ANP) - Naast de coaches en begeleiders van de Nederlandse olympiërs krijgen ook de Nederlandse media die afreizen naar de Olympische Spelen van Tokio de mogelijkheid zich te laten vaccineren tegen het coronavirus. Zij kunnen via sportkoepel NOC*NSF een inenting krijgen op een GGD-priklocatie op sportcentrum Papendal.

Het vaccin dat de journalisten kunnen krijgen is van BioNTech/Pfizer en komt uit de voorraad die ter beschikking is gesteld door het Internationaal Olympisch Comité. Het gaat dus niet af van de Nederlandse voorraad vaccins.

Het vaccineren van de olympische sporters die Nederland vertegenwoordigen in Tokio is al half april begonnen. Dat kon omdat het demissionaire kabinet besloot de olympiërs voorrang te geven in het vaccinatieproces.

De Nederlandse sportkoepel maakt gebruik van de deal die het IOC sloot met het Amerikaanse farmaceutische concern Pfizer en de Duitse partner BioNTech, waardoor vaccins beschikbaar kwamen voor de nationale olympische comités. Coaches en begeleiders van de olympiërs, alsmede voor Tokio geaccrediteerde media kunnen gebruikmaken van dit vaccin.

Meer uit Sport

Van Gerwen eenvoudig door naar derde ronde op WK darts

LONDEN (ANP) - Michael van Gerwen (36) heeft eenvoudig de derde ronde van het WK darts in Londen bereikt. De drievoudig wereldkampioen won in het Londense Alexandra Palace met 3-1 van de Ier William O'Connor. Van Gerwen kwam vrijwel geen moment in de problemen tegen O'Connor. Mighty Mike gooide bij vlagen weer als vanouds en kende alleen in de derde set een inzinking.

4 uur geleden
Darter Noppert in meeslepend duel onderuit tegen WK-debutant

LONDEN (ANP) - Danny Noppert is na een meeslepende wedstrijd uitgeschakeld op het WK darts in Londen. De 34-jarige Fries ging in de tweede ronde ondanks een sterke comeback met 3-2 onderuit tegen de Britse WK-debutant Justin Hood. In de allesbeslissende vijfde set was het maximale aantal van 11 legs nodig om de wedstrijd te beslissen (6-5).

5 uur geleden
Darter Wattimena plaatst zich voor derde ronde WK

LONDEN (ANP) - Jermaine Wattimena heeft zich geplaatst voor de derde ronde op het WK darts. De 37-jarige darter uit Westervoort won een enerverend duel met de Brit Scott Williams (3-2).

10 uur geleden
Drievoudig paralympisch kampioen Plat stopt met triatlon

AMSTERDAM (ANP) - Drievoudig paralympisch kampioen Jetze Plat (34) heeft besloten te stoppen met triatlon. Hij gaat zich volledig richten op het wheelen (rolstoelracen).

13 uur geleden
Basketballer Post draagt met 8 punten bij aan zege Golden State

SAN FRANCISCO (ANP) - Basketballer Quinten Post heeft met 8 punten bijgedragen aan een overtuigende thuiszege van Golden State Warriors op Orlando Magic in de NBA: 120-97. De 25-jarige Nederlander begon aan het duel en gaf ook 4 assists. Vedette Stephen Curry was het best op schot met 26 punten.

18 uur geleden
Darter Van Veen naar derde ronde van WK

LONDEN (ANP) - Gian van Veen staat in de derde ronde van het WK darts in Londen. De 23-jarige Nederlander versloeg Alan Soutar in Alexandra Palace: 3-1.

1 dag geleden
Van der Poel ook in veldrit Hofstade onnavolgbaar

HOFSTADE (ANP) - Mathieu van der Poel heeft met overmacht de Plage Cross Hofstade gewonnen. De Brabander reed vroeg in de wedstrijd weg van de concurrentie en kwam solo over de finish. Van der Poel won al voor de derde dag op rij. Hij was zaterdag de sterkste in de wereldbekerwedstrijd in Antwerpen en zondag de beste in de wereldbekerwedstrijd in Koksijde. Het was zijn vierde zege in evenzoveel wedstrijden deze winter.

1 dag geleden