Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ook Vondrousova niet te spreken over WTA Finals in Mexico

Ook Vondrousova niet te spreken over WTA Finals in Mexico

CANCUN (ANP) - Wimbledon-kampioene Marketa Vondrousova heeft, in navolging van tennisster Aryna Sabalenka, forse kritiek geuit op de organisatie van de WTA Finals in het Mexicaanse Cancun. Vondrousova is niet te spreken over de hardcourtbaan van het prestigieuze eindejaarstoernooi met de beste acht tennissters ter wereld. Volgens de 24-jarige Tsjechische stuitert de bal niet goed op de baan en is het stadion niet gereed voor het spelen van toptennis.

"Mijn eerste WTA Finals is helemaal niet wat ik me ervan had voorgesteld", zegt Vondrousova op Instagram. "We werken het hele jaar hard om naar de Finals te gaan en dan is het uiteindelijk gewoon een teleurstelling. We hebben het gevoel dat niemand naar ons luistert."

Afgelopen weekend liet Sabalenka, de huidige nummer 1 van de wereld, al weten dat zich niet veilig voelt in het tijdelijke stadion dat pas op het laatste moment voor het toernooi is aangelegd. "Ik ben erg teleurgesteld over de WTA en over mijn ervaring tot nu toe bij de WTA Finals", stelde de Belarussische. "Als speelster heb ik het gevoel dat de WTA geen respect voor mij heeft. Eerlijk gezegd voel ik me niet veilig bij het idee dat ik lang op deze baan moet spelen."

De WTA Finals duren tot en met zondag. Cancun werd pas op 7 september officieel aangewezen als gaststad van het evenement.

Meer uit Sport

Shorttrackers bezorgen Nederland op aflossing achtste goud

MILAAN (ANP) - De shorttrackmannen hebben Nederland op de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo de achtste gouden medaille bezorgd. Kopman Jens van 't Wout, Melle van 't Wout, Teun Boer en Friso Emons eindigden in de finale van de aflossing als eerste.

8 minuten geleden
Velzeboer en Schulting na val op 1500 meter uitgeschakeld

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer gaat in Milaan geen derde olympische titel winnen. De 24-jarige Nederlandse ging in de halve finale onderuit, net als haar landgenote Suzanne Schulting.

36 minuten geleden
Melle van 't Wout vervangt De Laat in finale olympische aflossing

MILAAN (ANP) - Het Nederlandse shorttrackteam voor de finale van de olympische aflossing kent geen verrassingen. Bondscoach Niels Kerstholt vervangt Itzhak de Laat zoals verwacht door Melle van 't Wout. Kopman Jens van 't Wout, Teun Boer en Friso Emons zijn de andere drie rijders.

56 minuten geleden
Velzeboer en Schulting bereiken halve finale op 1500 meter

MILAAN (ANP) - Shorttracksters Xandra Velzeboer en Suzanne Schulting hebben bij de Olympische Spelen de halve finale op de 1500 meter bereikt. Beide Nederlandse rijdsters eindigden in de vijfde kwartfinale bij de eerste drie.

1 uur geleden
Michelle Velzeboer gaat op olympische 1500 meter opnieuw onderuit

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Michelle Velzeboer is op de Olympische Spelen uitgeschakeld in de kwartfinale van de 1500 meter. De 22-jarige Nederlandse ging in de laatste ronde onderuit en eindigde daardoor niet bij de eerste drie. Dat was nodig om een ronde verder te mogen.

1 uur geleden
Vechtersmentaliteit levert Rijpma-de Jong eindelijk goud op

MILAAN (ANP) - Al het vechten is eindelijk beloond voor Antoinette Rijpma-de Jong. De 30-jarige Friezin had al vijf olympische medailles - twee keer zilver, drie keer brons - maar veroverde op de Spelen van Milaan eindelijk die felbegeerde gouden plak op de 1500 meter.

2 uur geleden
IJshockeyers Canada na comeback naar olympische finale

MILAAN (ANP) - De ijshockeyers van Canada staan zondag in de olympische finale. De favoriet voor goud knokte zich in de halve eindstrijd naar een zege op Finland: 3-2 (0-1 1-1 2-0).

2 uur geleden