Ook Vitesse naar laatste zestien Conference League
ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de Conference League. De Arnhemmers versloegen in de GelreDome Rapid Wien met 2-0. De Oostenrijkers hadden vorige week op eigen veld met 2-1 gewonnen.
Adrian Grbic en Matus Bero hadden voor rust al voor de 2-0-voorsprong gezorgd. Die kwam in het restant amper nog in gevaar.
Daarmee komt het aantal Nederlandse clubs dat vrijdag mee zal loten voor de achtste finales van het derde Europese clubtoernooi op vier. Feyenoord en AZ hadden zich als groepswinnaar rechtstreeks geplaatst. PSV was eerder actief in de Europa League en won van Maccabi in een play-off, Vitesse moest als nummer 2 in de poule ook uitkomen in de tussenronde.
Meer uit Voetbal
MARBELLA (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft doelman Timon Wellenreuther benoemd tot nieuwe aanvoerder. De 30-jarige Duitser neemt de aanvoerdersband over van Sem Steijn. Dat bevestigde een woordvoerder van de club.
24 minuten geledenTUNIS (ANP/RTR) - De voetbalbond van Tunesië heeft afscheid genomen van bondscoach Sami Trabelsi. Tunesië, een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer, werd zaterdag uitgeschakeld in de achtste finales van de Afrika Cup in Marokko.
5 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
16 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
17 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
18 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
19 uur geleden